Lista blogów » My Little Empire Fashion

Zimowa Akademia Stylu i Makijażu

Zobacz oryginał
Hej Kochani ! Dziś zabieram Was na relację z naszej Zimowej Akademii Stylu i Makijażu. Wydarzenie miało miejsce 14 grudnia i była to nasza druga edycja. Tym razem zaprezentowałyśmy tematy modowo – makijażowe w odsłonie zimowo – świątecznej. Znowu byłyśmy bardzo mile zaskoczone ile fantastycznych kobiet do nas zawitało.

A jak było tym razem? Czego kobietki się nauczyły i dowiedziały? O tym wszystkim dowiecie się z dzisiejszego wpisu, zapraszam serdecznie.

DSC02699.JPG

Zimowa Akademia Stylu i Makijażu to już druga edycja spotkania z kobietami. Tym razem zaprezentowałyśmy klimaty zimowo – świąteczne. Ja, wiadomo zajęłam się stroną stylizacji, a Karolinka – makijażu i pielęgnacji. Atmosfera była bardzo rodzinna, iście świąteczna. Każde nasze spotkanie z Paniami jest wyjątkowe i ma swój niepowtarzalny urok. My również powoli się rozkręcamy i coraz mniej czujemy stres.

Tematyka, jaką poruszyłyśmy na tym wydarzeniu to swetry i płaszcze odpowiednie do danego typu sylwetki. Oczywiście wspomniałam również o typach kobiecych figur, a na koniec zaprezentowałam cztery stylizacje na Wigilię. Karolinka zabrała dziewczyny w świat zimowej pielęgnacji, pokazał kilka głównych tendencji w makijażu, a na koniec zaprezentowała makijaż Wigilijny w najnowszych trendach.

DSC02592.JPG
DSC02597.JPG
DSC02605.JPG
DSC02611.JPG
DSC02613.JPG

Panie były bardzo zadowolone z tego co dla nich przygotowałyśmy, chętnie zadawały pytania i rozmawiały w trakcie przerwy. Widać, ze brakuje kobietą takich wydarzeń, po pierwsze, żeby miło spędzić czas, a po drugie, żeby coś ciekawego się dowiedzieć, nauczyć i zainspirować. Myślę, że teraz każda z nich wcieli jakąś małą część  do swojego życia, i w nowy rok wejdzie piękniejsza i pewniejsza siebie.

Dla nas to kolejny sukces i ogromny krok do przodu. Wciąż się rozwijamy i uczymy. Nasze projekty nabierają realnego wydźwięku, nie stoimy w miejscu, tylko działamy. Fajnie jest zobaczyć uśmiech na twarzach uczestniczek akademii, które wychodzą z podniesioną głową. A najfajniej jest, jak widzimy uśmiech na swoich twarzach i jesteśmy z siebie dumne.


"Jeśli dasz dziewczynie odpowiednie buty, podbije świat!" - Marilyn MonroeDSC02616.JPG
DSC02647.JPG
DSC02663.JPG
DSC02682.JPG
DSC02684.JPG
DSC02690.JPG
DSC02692.JPG
DSC02697.JPG
DSC02700.jpg
DSC02699.JPG


Podobają Wam się takie spotkania modowo-makijażowe dla kobiet? A może chcecie wziąć udział w kolejnej Akademii Stylu i Makijażu? Jeśli tak, to śledźcie mnie na FB.

Zapraszam do komentowania, inspirowania się i do zobaczenia.
Marzka

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.