Lista blogów » Szafa Aleksandry
Zimno u mnie!
Zobacz oryginał czw., 30/05/2013 - 02:07 Wygrzebałam z szafy ciepły sweter i botki, bo jeszcze parę dni temu było paskudnie zimno!
Pogoda wciąż nie jest moją wymarzoną, więc ubolewam i żeby nie zmarznąć, ubieram się ciepło.
No dobra, nie narzekam, bo już w połowie czerwca, będę miała dużo słońca! WAKACJE! Z dziećmi;))
Zmiany na blogu ciąg dalszy, czy nowy nagłówek Wam się podoba?
Z moim fotografem Emilką;)
kurtka/jacket - H&M
spodnie/trousers - H&M
buty/shoes-Asos
sweter/jumper-Cubus
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.




