Lista blogów » marysia-k

Zapach kwiatów.

Zobacz oryginał

Wybaczcie za kolejną przerwę, ale tym razem byłam na SPONTANICZNEJ, tygodniowej wycieczce po górach z NAJUKOCHAŃSZYMI :D. Mam mnóstwo zdjęć, które będę Wam chciała pokazać, a w tym kilka zestawów.. Wgram zdjęcia, poprawię jakość i wstawię za niedługo.

Dziś opowiem Wam o tym, czego jeszcze o mnie nie wiecie. KOCHAM KWIATY! Kocham kwiaty na ciuszkach, bo przez to mają ciekawy wzór, a także uwielbiam zrywać je.. Często wstaje wcześnie i idę w pola po kwiaty, aby nazbierać sobie do wazonu, postawiam je w pokoju i ulatnia się piękny zapach szczególnie teraz, kiedy są wakacje. Zdjęcia dzisiejszej stylizacji zrobiłam na mojej działce, jak i nazywam to 'ranczu', bo jest BARDZO duża. Za niedługo będzie tak stał mój upragniony dom, najbardziej nie umiem się doczekać garderoby :D. Mam swoje plany jak urządzę swój pokój, przedstawię je wam: w sypali chce mieć tylko łóżko, ewentualnie jakąś małą komodę i biurko, bo jeszcze będę się musiała dość uczyć. W garderobie chce mieć wszystko, a większość 'pierdułek' powyrzucać, albo oddać rodzeństwu. Chcę tam nie tylko przechowywać ciuszki, ale też na górze mieć półkę z pudłami, gdzie wrzucę potrzebne mi rzeczy, które chce zachować- to mała część moich marzeń na temat domu, za niedługo podzielę się z Wami całością i projektem :D.

Uwielbiam ubierać się elegancko, ale prosto i wygodnie i szczerze powiem, że to jeden z moich ulubionych zestawów.

Ostatnio ścięłam włosy. Teraz jeszcze tego nie widać, ale jak przyglądam się tym zdjęciom, to żałuje... Moje włosy strasznie wolno rosną i dużo czasu minie, zanim odrosną ;/, choć wiele osób mówi mi, że w krótszych mi lepiej.

A największą niespodzianką dla mnie, jak i mam nadzieję, że dla Was jest to, że w czwartek zawita lustrzanka w moich rękach i stanie się moim małym 'Przemusiem', moim dzieckiem :D.

Obraz+1317.jpg

Obraz+1318.jpg

Obraz+1319.jpg

Obraz+1320.jpg

Obraz+1321.jpg

Obraz+1323.jpg

Obraz+1327.jpg
spódniczka, torebka- Camaieu / sweter- Orsay / bluzka- Nippi / buty, okulary- no name


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.