Lista blogów » Mis Marli

Z GŁOWĄ W CHMURACH | T-Shirt Rosegal

Zobacz oryginał
1.JPG
Hej Kochani! Dzisiaj przychodzę do Was z moją niedzielną stylizacją. Wraz z Ukochanym zrobiliśmy sobie wycieczkę rowerową i zwiedzaliśmy okolicę, a widząc takie widoki nie mogłam sobie odpuścić zdjęć. Nie ma to jak zjęcia na ponad 40 metrowej wieży :) Jeszcze takiej pięknej scenerii nie było na moim blogu :)
Na rower oczywiście wybrałam wygodne spodenki, trampki i T-Shirt, a do tego torebka, w której pochowałam najpotrzebniejsze rzeczy i grzecznie sobie leżała w koszyku podczas podróży :) Bluzka to nowość ze sklepu Rosegal, a napis „Super” idealnie współgra z tym jak się wtedy czułam. Muszę Wam powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona jakością tej bluzki. Spodziewałam się prześwitującego materiału, a dostałam bardzo dobrą gatunkowo koszulkę, przewiewną i bardzo miłą w dotyku. Jak Wam się podoba taki look? Czekam na komentarze :)

Spodenki – Reserved
Buty – Converse
Torebka – SH
Zegarek – sklep stacjonarny (Anne Klein)


2.JPG
5.JPG
4.JPG
6.JPG
3.JPG
7.JPG
8.JPG⇑ Ja i mój przyjaciel siniak :D na szczęście powoli znika :D 
8a.JPG
9.JPG
10.JPG
11.JPG

Dziękuję wszystkim, którzy zagłosowali na FB na moje zdjęcie na profilu "Jarosław Grudziński Fotografia" :*  Niestety nie udało się wygrać, dziewczyny miały większe wsparcie, a ja trochę słabo prosiłam o te głosy :D Jakoś nie lubię tego robić :( Wygrała najlepsza i moim zdaniem najładniejsza dziewczyna i już nie mogę się doczekać kolejnej sesji zdjęciowej z jej udziałem :) 
Jeszcze raz dziękuję za wsparcie  :* 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.