Lista blogów » Otherthanpink

Xmas gift guide czyli pomysły na prezenty na Secret Santa (w pracy)

Zobacz oryginał
AVvXsEjoqyG_SX9q-dyeYj6nDL3YrZJuF_tfzv_9
Miesiąc do świąt oznacza dla mnie pakowanie ostatnich prezentów oraz czas na pierwsze, typowo świąteczne posty na blogu.

Jak co roku, najpierw przychodzę do Was z "prezentownikiem" czyli kilkoma pomysłami na świąteczne podarunki. W tym roku może nieco w innej formie bo postanowiłam dodać również te na tzw. firmową Wigilię. 

Może nie każdy ma okazję na świętowanie także w pracy ale u nas jest to coroczna tradycja i wtedy też dajemy sobie drobne upominki. 

A wszystko za sprawa tzw. Secret Santa gdzie losujemy między sobą osoby, którym mamy sprawić prezent ale żadna z osób nie powinna wiedzieć przez kogo jest obdarowywana. 

I to od tej listy zaczynam mój świąteczny cykl bo to te najpierw rozdajemy. Jestem ciekawa,  czy znajdziecie tu jakieś podpowiedzi dla siebie?


AVvXsEj4HlnNCQqDcrmDY_TKJ3v7WlBLPVtxVlvA

1. kubek z dowolnym napisem od NADZWYCZAJNIE.PL / 2. planner PUKKALIFESTYLE.COM / 3. karta podarunkowa do kina CINEMA CITY / 4. bambusowy lunchbox LUMAGADZETY / 5. zestaw świec zapachowych Yankee Candle EMPIK / 6. zestaw piśmienniczy na PAPIERNICZY.PL / 7. książka kucharska "Nowoczesna Kuchnia Polska" Daria Ładocha na TANIAKSIĄŻKA.PL / 8. butelki na wodę HEBE / 9. zestaw skarpetek męskich i damskich CRAZYSHOP / 10. etui na długopisy EMPIK / 11. shoperka bawełniana z nadrukiem MURRANO.PL

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.