Lista blogów » SzafaRysia

Wyjazdowo

Zobacz oryginał

Dziś chciałabym Wam pokazać zdjęcia z małej wycieczki do Ueckermünde.
Byliśmy tam już drugi raz. Miejsce te ma przepiękne uliczki- które są idealne jako tło do zdjęć :)
Tego dnia dopisała nam całkiem przyjemna pogodna, jedynym problemem był wiatr.
Stylizacja z kategorii elegancja na co dzień. Sprawdzi się w wielu sytuacjach.
                                                     

2t.jpg

2tt.jpg

2tttttttt.jpg

2tttt.jpg

2ttt.jpg

2ttttttt.jpg

2tttttt.jpg

2ttttt.jpg
Sweter- H&M
Bluzka- Primark
Koszula- sh
Spodnie- Mohiti
cats1.jpg

Kolczyki- H&M
Torebka- Mohito
Buty- Deichmann
                                                                                                                            podpis+na+bloga+1.png

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.