Lista blogów » Sandicious: moda & diy
Wybielanie zębów z iWhite.
Zobacz oryginał wt., 02/06/2015 - 21:04Wybielanie zębów to temat, który od dawna siedział w mojej głowie. Jak wspomniałam w jednym z postów, miałam problemy ze zdrowiem. Dotyczył on również uzębienia. Mój organizm nie przyswajał składników mineralnych m.in. wapnia, który wzmacnia nasze zęby. Przez to miałam osłabione zęby i wizyty u dentysty były dość częste. Przyczyny do dziś nie znam ( rezygnacja z polisy na życie byłaby w takim przypadki złym pomysłem:p ). Początkowo miało to się wiązać ze złą dietą, tym, że nie jem mięsa (oprócz drobiu). Na szczęście ostatnio zęby nieco się wzmocniły - i oby tak dalej. W związku z tym problemem musiałam zapomnieć o jakimkolwiek wybieleniu zębów. Jednak niedawno, całkiem przypadkiem, dowiedziałam się o zestawie wybielającym iWhite (www.iwhite.pl). Zdecydowałam się na niego, ponieważ nie osłabia on szkliwa ani dziąseł. Jesteście ciekawi czym jest iWhite i jak się sprawdza? Zapraszam do przeczytania recenzji!
Od producenta:
iWhite Instant jest łatwym w stosowaniu i bezpiecznym produktem do wybielania zębów o natychmiastowym działaniu. Zabieg wybielający przeprowadzany samodzielnie zajmuje tylko 20 minut pozwalając na uzyskanie efektu wybielenia zębów do 8 odcieni. Produkt możesz stosować przez 5 kolejnych dni, dzięki czemu rezultat będzie jeszcze lepszy, lub aplikować raz na jakiś czas, gdy uznasz, że to konieczne. Higienicznie zapakowane nakładki w uniwersalnym rozmiarze wypełnione są aktywnym żelem wybielającym – wystarczy je założyć i poczekać na efekt.
iWhite Instant różni się od innych produktów wybielających, ponieważ:
-Zapewnia natychmiastowy efekt wybielający i aktywnie usuwa przebarwienia dzięki unikalnej technologii. Podczas zabiegu na powierzchni zębów wytwarza się powłoka z krystalizowanego wapnia. Ten innowacyjny jednoetapowy system pozwala na uzyskanie natychmiastowego, naturalnego efektu wybielającego. Oprócz technologii wytwarzania powłoki z krystalizowanego wapnia zawiera nowatorski składnik wybielający zęby: PAP (kwas ftalimidoperoksykapronowy).
-Jest bezpieczny dla szkliwa i dla wrażliwych zębów. System iWhite Instant nie zawiera nadtlenku wodoru – ten często stosowany do wybielania zębów składnik może wywoływać nadwrażliwość zębów. Jak wynika z badań klinicznych iWhite Instant, żaden pacjent nie odnotował zwiększonej wrażliwości zębów po zabiegu wybielania
-Jest to system jednoetapowy - nie trzeba czyścić ani wygotowywać nakładek, stosować dodatkowych narzędzi, takich jak strzykawki czy szczoteczki. Każdą nakładkę wypełniono odpowiednią ilością żelu. Nie ma więc problemu odmierzaniem porcji żelu czy stosowaniem specjalnej pasty lub płynu do płukania zębów
-jest źródłem wapnia dla szkliwa zębów, co wpływa na ich wzmocnienie.
-Jest łatwy w stosowaniu: uniwersalne nakładki w jednym rozmiarze są miękkie i elastyczne.
-Nakładkę zaprojektowano tak, aby wybielała zarówno przednią, jak i tylną powierzchnię zębów. To ważne, ponieważ zęby są częściowo przezroczyste i przebarwienia znajdujące się na ich tylnej powierzchni mogą być widoczne na przedniej.
-Dowiedziono klinicznie, że produkt jest bezpieczny, nie zawiera nadtlenku wodoru i nie działa podrażniająco na zęby i dziąsła.
Niektóre osoby mają naturalnie ciemniejsze zęby od innych, ale nawet jeśli urodziłeś się z białymi zębami z upływem czasu zęby mogą się przebarwić w wyniku palenia papierosów, spożywania płynów o ciemnym zabarwieniu takich jak kawa, herbata i czerwone wino. Na szczęście łatwo temu zaradzić, bo teraz wybielanie zębów jest prostsze, szybsze i dostępne dla każdego. Dzięki regularnemu stosowaniu iWhite Instant nie będziesz martwić się o przebarwienia.
Zestaw składa się z dwóch rzeczy:
-nakładek z żelem (10).
-pasty wybielającej, która ma na celu wzmocnienie efektu.
Skład:
Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Phthalimido-peroxy-caproic Acid, Sorbitol, Chondrus Crispus Powder/ Hydrated Silica, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Acrylates/Acrylamide Copolymer and Mineral Oil and Polysorbate 85, Citric Acid, Methyl Paraben, Calcium lactate gluconate, BHT, Xylitol, Potassium Acesulfame.
Tak wygląda aplikacja na zębach:
A oto efekty:
Moja opinia:
Na iwhite zdecydowałam się, ponieważ nie podrażnia on dziąseł ani zębów. Moje szkliwo jest ciemniejsze, mam również małe przebarwienia, także chciałam nieco wybielić zęby i pozbyć się przebarwień. Spodobała mi się aplikacja, która jest bardzo łatwa w użyciu - wyjmujemy nakładkę z żelem i zakładamy na zęby - cała filozofia! Nie mogło być prościej :) Do tego nakładkę nakładamy tylko na 20 minut dziennie i możemy w tym czasie wykonywać inne czynności. Podczas zabiegów nie odczułam żadnego pieczenia, bólu, podrażnienia, a po moje zęby nie stały się wrażliwe na ciepłe bądź zimne napoje. Polecam tym, którzy mają wrażliwe zęby, nie mogą sobie pozwolić na inne produkty wybielające. Powtórzony zabieg 2-3 razy z pewnością usatysfakcjonuje. Ja również zamierzam powtórzyć :) Pamiętajmy, że to kwestia indywidualna. Każdy ma inne szkliwo i inaczej się wybiela. Jeśli się zdecydoujecie to akurat traficie na promocję - do każdego zestawu na stronie producenta "gratis" dołączona jest pasta wybielająca zęby, która przedłuży efekt wybielania.
Produkt dostępny: http://www.iwhite.pl/pol_m_Kup-iWhite-156.html
Produkt dostępny: http://www.iwhite.pl/pol_m_Kup-iWhite-156.html
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.







