Lista blogów » MORE OR DRESS

WRZUĆ NA LOUS

Zobacz oryginał
lous%2Blead.JPG
Prosto, oversizowo, wygodnie. Bez zbędnego kombinowania, z dużą dozą nonszalancji. Minimalistycznie i detalistycznie. Taka jawi mi się w największym skrócie LOUS - warszawska marka powstała w 2012 roku z inicjatywy projektantki i stylistki Sylwii Antoszkiewicz.LOUS to minimalistyczny design i maksymalny komfort noszenia. Wyrafinowana prostota i naturalne tkaniny.  Każdy kto ceni sobie unikatowy design oraz wysoką jakość materiałów i ma dość sieciówkowej sieczki, powinien odwiedzić showroom LOUS, który znajduje się w urokliwej kamienicy przy ulicy Nowogrodzkiej 44.

Krój oversize, jaki poleca LOUS,  stwarza wiele możliwości stylizacyjnych.  Jest uniwersalny, wygodny, a przy tym nonszalancki.  W ofercie LOUS znajdziecie awangardowe oversizowe płaszcze i sukienki o ciekawym fasonie.  Ich zaletą jest nie tylko wygoda, ale także uniwersalność. Pasują niemal do wszystkiego i każdej z nas! Bez względu na gabaryty, typ figury i wzrost.W mojej autorskiej stylizacji w głównych rolach zagrali: hiper wygodna i funkcjonalna sukienka Aven oraz oversizowy, wykonany z grubej, ciepłej, miękkiej wełny moherowej płaszcz HYPE – patrz TUTAJ

Niestety deszczowa aura nie sprzyjała robieniu zdjęć, ale dla fotografa Grzesia nie ma rzeczy niemożliwych. Nawet w najmniej sprzyjających warunkach pogodowych w strugach deszczu i przy akompaniamencie wiatru  oraz w okrojonej do minimum scenerii potrafi wyczarować dobre kadry.


lous6.JPG


lous8.JPG


lous12.JPG


lous2.JPG


lous3.JPG


lous13.JPG


lous9-crop.JPG


lous.JPG


lous5.JPG


lous14.JPG
płaszcz - LOUS
sukienka - LOUS
torba  - MAKALU
buty - QuaziZaloguj się, żeby dodać komentarz.