Lista blogów » Juliette in Wonderland
WrocLove
Zobacz oryginał pt., 07/03/2014 - 18:00W ubiegłym tygodniu miałam okazje odwiedzić jedno z najpiękniejszych miast Polski- Wrocław. Przepiękna słoneczna pogoda, klimatyczne miasto i pyszna kawa. 5 godzin spędzone na sesji zdjęciowej minęło jak 10 minut, nawet nie zauważyłam kiedy musiałam iść na powrotny pociąg. Jestem bardzo zadowolona, chociaż czuje niedosyt, zostało mi jeszcze tyle miejsc do zobaczenia i sfotografowania! Dlatego obowiązkowo wiosną przyjadę jeszcze raz!
Do Wrocławia pojechałam w fioletowej spódniczce, koszuli w błękitną kratkę, czarnej marynarce ze skórzanymi elementami i litach. Dobrze, że nie zapomniałam okularów, bo słońce towarzyszyło nam przez cały dzień :)
Za zdjęcia bardzo dziękuję Kamili i Grzegorzowi!
fot. PhotoKot
KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ// CLICK HERE TO SEE MORE

Do Wrocławia pojechałam w fioletowej spódniczce, koszuli w błękitną kratkę, czarnej marynarce ze skórzanymi elementami i litach. Dobrze, że nie zapomniałam okularów, bo słońce towarzyszyło nam przez cały dzień :)
Za zdjęcia bardzo dziękuję Kamili i Grzegorzowi!
fot. PhotoKot
KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ// CLICK HERE TO SEE MORE

kopertówka/clutch: Persunmall
kurtka/jacket: River Island
koszula/skirt: Zara
spódniczka/skirt: ES-Collection
botki/boots: StyloweButy
okulary/sunglasses: Giant Vintage
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.















