Lista blogów » Juliette in Wonderland

WrocLove

Zobacz oryginał
W ubiegłym tygodniu miałam okazje odwiedzić jedno z najpiękniejszych miast Polski- Wrocław. Przepiękna słoneczna pogoda, klimatyczne miasto i pyszna kawa. 5 godzin spędzone na sesji zdjęciowej minęło jak 10 minut, nawet nie zauważyłam kiedy musiałam iść na powrotny pociąg. Jestem bardzo zadowolona, chociaż czuje niedosyt, zostało mi jeszcze tyle miejsc do zobaczenia i sfotografowania! Dlatego obowiązkowo wiosną przyjadę jeszcze raz!

Do Wrocławia pojechałam w fioletowej spódniczce, koszuli w błękitną kratkę, czarnej marynarce ze skórzanymi elementami i litach. Dobrze, że nie zapomniałam okularów, bo słońce towarzyszyło nam przez cały dzień :)

Za zdjęcia bardzo dziękuję Kamili i Grzegorzowi!


IMG_9503.jpg
fot. PhotoKot

KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ// CLICK HERE TO SEE MORE
 IMG_9533.jpg


IMG_9398.jpg

IMG_9317a.jpg

IMG_9394a.jpg

IMG_9505.jpg

IMG_9394a.jpg

IMG_9285a.jpg

IMG_9418ab.jpg

IMG_9447.jpg


IMG_9766abcd.jpg

IMG_9626.jpg

IMG_9778ab.jpg

kopertówka/clutch: Persunmall
kurtka/jacket: River Island
koszula/skirt: Zara
spódniczka/skirt: ES-Collection
botki/boots: StyloweButy
okulary/sunglasses: Giant Vintage 


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.