Lista blogów » woolenStyle

WoolenStyle kosmetycznie: AVA serum z Witaminą C

Zobacz oryginał
O kosmetykach z witaminą C słyszałam wiele dobrego. Przede wszystkim mają za zadanie hamować działanie wolnych rodników, a przez to działać przeciwstarzeniowo. Dodatkowo mają rozjaśniać przebarwienia, działać antybakteryjnie i nawilżać. Cuda w butelce, więc jak mogłam nie spróbować?
Ponieważ nigdy nie korzystałam z takiego serum, postanowiłam na początek nie inwestować w nic drogiego. Chciałam sprawdzić, jak na mnie zadziała i czy polubi się z moją skórą. Po przejrzeniu czeluści internetu trafiłam na serum z witaminą C z serii Aktywator Młodości marki AVA.

_DSC0046ko.jpg

Serum zamknięte jest w butelce z ciemnego szkła, która chroni przed dostępem światła. Aplikuje się go za pomocą pipetki, która pozwala na dozowanie odpowiedniej ilości specyfiku. Konsystencja jest lejąca i przezroczysta. Dzięki niezbyt tłustej konsystencji, szybko się wchłania i nie pozostawia filmu. Po nałożeniu skóra jest napięta, gładka i zmatowiona.

_DSC0051ko.jpg


_DSC0055ko.jpg

Serum stosuję codziennie przed nałożeniem kremu. Produkt nie obciąża skóry, nie zapycha i nie uczula. Zauważyłam również lekkie rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry. Co do zmarszczek, to na szczęście nie mam ich za wiele, więc mam cichą nadzieje na jego prewencyjne działanie. 

_DSC0050ko.jpg

Nie mogę powiedzieć o efekcie WOW, jednak nie mam porówna do działania innych serum tego typu. Mimo wszytko uważam, że serum jest warte wypróbowania. Tym bardziej, że cena zdecydowanie działa na jego korzyść.  

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.