WHITE, BLACK and ORANGE
Zobacz oryginał śr., 05/08/2015 - 20:11Wreszcie znowu lato na całego - żar leje się z nieba, na ulicach Warszawy wystawione wodne kurtyny, które chłodzą mieszkańców stolicy w najgorętsze dni. Ja uwielbiam taki klimat. Fakt, najgorętsze godziny spędzam w klimatyzowanym biurze, więc nie mam możliwości zmęczyć się upałem, ale osobiście uważam, że przez te kilka dni w roku naprawdę powinniśmy cieszyć się gorącem, a nie narzekać na niego. Wszak szybko minie i długo nie wróci. Bądź co bądź taki mamy klimat ;)
Dzisiejsze zdjęcia to w dalszym ciągu wspomnienia z Fuerty. Po szortach na plaży, czy białej zwiewnej sukience na brzegu oceanu, przyszedł czas na coś zupełnie innego. Dziś białe spodnie, transparentna bluza w kwiatowy motyw, płaskie sznurowane buty (bardzo wygodne btw) i wakacyjne dodatki - lustrzane okulary oraz fedora. Miłego oglądania i gorącego lata!
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.














