Lista blogów » ModeFriends -Fashion blog by Adrian

WAKACJE I WYMIANA WALUT

Zobacz oryginał
Witajcie Kochani! Wybieracie się na wakacje za granice? Nie wymieniliście jeszcze swoich pieniędzy w kantorze? Świetnie! Oto specjalny post dla osób, które chcą wymienić walutę po kursie średnim.
pngg.png

RKantor.com - to internetowy kantor, gdzie znajdziecie dużo świetnych opcji dla siebie. Plusem jest to, że nie musimy posiadać własnego konta walutowego a swoją wymienioną walutę odbierzemy bezpośrednio w odziałach Raiffeisen Polbank - jest to dla wszystkich bardzo znany bank i nie musimy się obawiać o swoje pieniądze.  Zawsze znajdzie się druga opcja, być może jeszcze lepsza od poprzedniej, a mianowicie - PLN lub EUR odbierzemy w bankomatach Euronetu za pomocą kodu. który przyjdzie nam w sms.
rkantor-jakdziala.png
RKantor.com obsługuje 5 walut: (PLN, EUR, GBP, CHF, USD). Jeśli kogoś bardzo interesują kursy walut, zapraszam tutaj - https://www.rkantor.com/kursy-walut/

Także...Udanych Wakacji!

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.