Lista blogów » Try To Save It

Waiting for snow

Zobacz oryginał
Witajcie!

Od kilku sezonów parki cieszą się wielkim powodzeniem. Zwłaszcza zimą, gdy szukamy ciepła i komfortu w chłodne i deszczowo-śnieżne dni. Są niezwykle praktyczne i zapewniają świetną ochronę przed różnymi niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Nie straszny jest już zimny wiatr czy niska temperatura - dzięki swojej długości osłania sporą część ciała, a nieprzemakalny materiał gwarantuje komfort noszenia. Parki nie krępują ruchów, są dość luźne, a do tego uwzględniają kobiece potrzeby w postaci ciekawych aplikacji i ozdób, czy prostych troczków, które możemy zawiązać w talii i podkreślić nieco swoje kształty. 

Po bordowej i czarnej parce z futerkiem przyszedł czas na nowy kolor - granatowy z beżowym obszyciem. Ma szereg zalet m.in. jest niezwykle lekka, posiada obszerny kaptur i wygodne kieszonki oraz misiowe podbicie, które świetnie trzyma ciepło. Przeżyła już swój chrzest bojowy na nartach w zeszły weekend i sprawdziła się bardzo dobrze. Jedyny zarzut? Materiał wierzchni - jest gruby, ale jednak może przemoknąć, gdy trafimy na gorszą pogodę jak deszcz, czy mocne opady śniegu. Jednak na zimowe wycieczki w terenie przy sprzyjających warunkach nadaje się super!

1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg

Zdjęcia: Asio

Parka: Shein / Sweter | Sweater: Zaful / Torba i buty | Bag & Shoes: SH / Spodnie i rękawiczki | Trousers & Gloves: Sinsay / Czapka | Hat: H&M

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.