Lista blogów » Lumpexoholiczka

W PIĘCIU SMAKACH

Zobacz oryginał

IMG_9008.JPG

Witajcie w Nowym Roku !!


Bale, potańcówki, domówki  udane? Sylwestrowe kiecki spełniły swoje zadania?  
a) rzuciły towarzystwo na kolana?
b) wytrzymały trudy imprezy?
c) albo przynajmniej jej nie popsuły? :)
Tak czy siak mam nadzieję, że bawiłyście się wystrzałowo i że ta noc była dla Was wyjątkowa, pełna dobrego humoru i jeszcze lepszej muzyki. My witaliśmy 2013 przy dźwiękach ukochanej Brodki, która jak zwykle dała czadu. Mam dla Was kilka zdjęć z tej szalonej nocy, a set w pełnej krasie pokaże w kolejnym poście.


Dziewczyny w Nowym Roku życzę Wam, żeby wszystkie plany i marzenia udało się Wam spełnić. I  przede wszystkim żebyście same czuły się spełnione. Niech przeszkody jakie spotkacie na swojej drodze zamiast zniechęcać motywują jeszcze bardziej do działania.

NIECH 2013 POZYTYWNIE WAS ZASKOCZY :) !!!







Panorama.jpg 
IMG_8981.JPG
IMG_9018.JPG
IMG_8999.JPG
1Panorama.jpg
IMG_9020.JPG
IMG_9015.JPG

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.