Urlop w Kołobrzegu | Summer holidays
Zobacz oryginał pon., 27/07/2015 - 22:54Słońce,plaża i szum fal. Z tym najczęściej kojarzą się nam udane wakacje. W ostatnim czasie spędziłam tydzień nad polskim morze. Pogoda nas nie rozpieszczała ale udało nam się spędzić czas zarówno na leniwym plażowaniu jak i na bardziej aktywnej formie odpoczynku.
Zwiedzanie ogólnie nie leży w mojej naturze, bierne oglądanie zabytków czy historycznych okazów nie zachęca. Na szczęście Marek podziela moje zdanie toteż więcej czasu spędziliśmy na jeżdżeniu rowerami, elektrycznymi skuterkami czy spacerowaniu. Mało tego ! udało nam się ulepić kilka całkiem fajnych zamków z piasku, czego nigdy wcześniej nie robiłam. Największym okazem chwaliłam się na INSTAGRAMIE. Przed wiatrem na plaży prócz parawany chroniła mnie w pewnym stopniu koronkowa narzutka i słomkowy kapelusz, który już rok temu podbił moje serce < 3 Został kupiony na wyprzedaży w Carrefour za 5zł podobnie jak a'la piankowy strój kąpielowy.
Jak spędzacie wakacje? Jeszcze przed Wami, w trakcie czy może tak jak ja już po ? :)
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



