Lista blogów » marysia-k
Ulotne chwile.
Zobacz oryginał pt., 08/04/2016 - 15:09ZAPRASZAM WAS NA KONKURS (OSTATNI DZIEŃ), GDZIE DO WYGRANIA JEST 3 X BON NA 100ZŁ DO SKLEPU NIREN: <KLIK>.
Macie takie wspomnienia, które kiedy powracają wydają się być rajem na ziemi? Że dali byście praktycznie wszystko, aby choć na moment powrócić do tamtych chwil? Ja takie wspomnienia mam zaledwie z niedawna. Za parę lat będę te chwilę wspominać z radością i szerokim uśmiechem na twarzy i mam nadzieję, że podobne nadejdą w następnych latach. Ferie 2016. Góry, gorąca czekolada, termometr nieco powyżej zera. Spokój, koncert strumyka, śmiech, ciasto z malinami, zasypianie i budzenie się obok osoby którą się kocha, łzy szczęścia, pyszne obiady- jak w pięciogwiazdkowym hotelu, nawet lepiej. W pięciogwiazdkowym hotelu nie dostaniesz tego ciepła, które ja dostałam. To nie Penthouse, to Bawaria. Jestem optymistką, a przynajmniej staram się nią być. Zdecydowanie nie radzę sobie z upływającym czasem. Nie boli mnie to, że kiedyś zaczną pojawiać mi się zmarszczki, a to, że pojawiły się one ludziom których kocham i że coraz więcej rzeczy zamienia się we wspomnienia. Choć jeszcze tyle przede mną. Są rzeczy o których śnię i o których marzę. Kiedyś będą historią, tak jak każda minuta, którą odmierza czas i która płynie teraz, tak nawet teraz kiedy czytasz te słowa. nawet nie potrafisz sobie wyobrazić ile się zmieniło od kiedy zacząłeś czytać ten tekst aż do tego momentu. I do tego też. Z trudem to akceptuje.
Uściski
Marysia
płaszcz, komin- Reserved | buty- pantofelek24 | torebka- fabiola | czapka- Camaieu
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



