Lista blogów » dziewczyna w kapeluszu

Trzy miesiące

Zobacz oryginał
   Czas płynie nieubłaganie... kto by pomyślał, że to już trzy miesiące jak się przeprowadziłam. Mogę chyba śmiało powiedzieć, że zaaklimatyzowałam się już w nowym mieście. Tydzień to praca i czasami ciężko znaleźć czas na coś innego, jednak gdy przychodzi weekend zawsze staramy się iść w inne miejsce, tak aby jak najlepiej poznać Warszawę. Nasza ostatnia wyprawa odbyła się na Sadybę gdzie poszliśmy do oddziału Muzeum Wojska Polskiego. Osobiście nie interesują mnie militarne rzeczy, jednak oglądanie tych wszystkich czołgów, samolotów i innego żelastwa (niektóre z przedstawionych eksponatów nadal są wykorzystywane przez Polskie Wojsko...) sprawiło mi wielką frajdę :)


27215884816_8e3d9308d6_c.jpg
27249949875_c9c5021133_c.jpg 27250277695_2a10bfbee8_c.jpg
27180425921_d24e7f215d_c.jpg
27180435451_a17cb72787_c.jpg
26644364673_3fef47dcab_c.jpg

Oczywiście staram się nie zaniedbywać tabletu graficznego :)

27152941832_90212bb0c0_c.jpg 27211762096_961b80acb1_c.jpg

Fot. Michał Ł. i Ja

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.