Lista blogów » MORE OR DRESS

TRENDY WIOSNA LATO 2017: KOMBINEZON

Zobacz oryginał
_sesja%2Bzoli10.JPG


Kombinezon to godny i modny zastępca dla sukienki. Jego niekonfliktowy fason sprawia, że można go nosić zarówno na co dzień uprawiając zaawansowany shopping po mieście jak i wieczorem kiedy mamy zamiar zawojować parkiety. Wygodny, efektowny i wbrew temu co mówi obiegowa opinia – seksowny. Wystarczy „ograć” go wyrazistymi dodatkami w postaci designerskiego paska, torebki czy efektownych bucików i efekt WOW  murowany.


Uwielbiam kombinezony. Są niezwykle wdzięcznym elementem stylizacyjnym. Można by rzec, że już sam kombinezon „robi” stylizację. Jest efektowny i niezwykle komfortowy w noszeniu. Mój model „CREATE YOURSELF” pochodzi z nowej kolekcji polskiej marki autorskiej My Manifesto i sprawia, że nie mam ochoty się z nim rozstać nawet na chwilę. Ultra lekki, przewiewny, do noszenia z podkasanymi rękawkami lub nie, z podciągniętą nogawką tudzież opadającą swobodnie na kostki – wedle uznania  i aktualnej sytuacji termicznej. Jest tak lekki, że ledwo wyczuwalny na ciele. A lekkość wiosną i latem to podstawa. Można go nosić zarówno w wersji sportowej z trampkami jak i bardziej eleganckiej ze szpilkami i efektownymi dodatkami. Jego uniwersalność to kolejna niewątpliwa zaleta, za którą tak lubię ten kombinezon.
 Do kupienia na w sklepie internetowym marki My Manifesto - KLIKNIJ TUTAJ, 
 a także w butikach multibrandowych w całym kraju. 


Nie mogę też pominąć miejsca, w którym sesja była robiona. To  ukochany, magiczny stary Żoliborz – mój mikroświat, klimatyczna przestrzeń, gdzie czas jakby płynie wolniej, gdzie zieleń jest jakby bardziej zielona, a powietrze nasycone jest zapachem bzu.
_sesja%2Bzoli10.JPG

_sesja%2Bzoli11.JPG

_sesja%2Bzoli13.JPG

_sesja%2Bzoli14.JPG

_sesja%2Bzoli12.JPG

_sesja%2Bzoli4.JPG

_sesja%2Bzoli17.JPG

_sesja%2Bzoli15.JPG

foto Maciej Grzegory Fotografia 
kombinezon My Manifesto  - do kupienia TUTAJ
torebka -LSW by Wieckowski
sandały United Nude


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.