Lista blogów » In Marlena's World

TORUŃ - MIASTO PIERNIKA

Zobacz oryginał
1_InMarlenasWorld_Torun.jpg


Dzisiaj wszyscy zapewne jesteście w halloweenowych nastrojach, ale w moim poście dyni ani przebieranek nie znajdziecie. Jest za to kolejny wpis z roadtripu, tym razem seria zdjęć z Torunia. Z czego słynie to miasto? Z Kopernika, czy piernika? To są moje pierwsze dwa skojarzenia. Muszę przyznać, że cenię sobie toruńskie pierniczki. Przy okazji wizyty, koniecznie zaopatrzyłam się w kilka paczek, bo żadnych innych nie kupuję. A co do mojej stylizacji: wygodnie, na luzie, idealnie na zwiedzanie. 


2_InMarlenasWorld_Torun.jpg



3_InMarlenasWorld_Torun.jpg


4_InMarlenasWorld_Torun.jpg


5_InMarlenasWorld_Torun.jpg


6_InMarlenasWorld_Torun.jpg


7_InMarlenasWorld_Torun.jpg


8_InMarlenasWorld_Torun.jpg


9_InMarlenasWorld_Torun.jpg


10_InMarlenasWorld_Torun.jpg


11_InMarlenasWorld_Torun.jpg


12_InMarlenasWorld_Torun.jpg


13_InMarlenasWorld_Torun.jpg


14_InMarlenasWorld_Torun.jpg


15_InMarlenasWorld_Torun.jpg


16_InMarlenasWorld_Torun.jpg


17_InMarlenasWorld_Torun.jpg


18_InMarlenasWorld_Torun.jpg


19_InMarlenasWorld_Torun.jpg


bluzka - Stradivarius
kurtka - Oasap
torebka - Cropp
spodnie - H&M
trampki - Converse

20_InMarlenasWorld_Torun.jpg


21_InMarlenasWorld_Torun.jpg


W Toruniu są dwa rynki. Staromiejski, na którym dumnie stoi Kopernik oraz Nowomiejski - z powyższego zdjęcia. Całe Stare Miasto jest naprawdę piękne. Choć i tak Kraków zawsze będzie dla mnie numerem 1.

Przechadzając się toruńskimi uliczkami, zwróciłam uwagę piernikowe tiramisu. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką wersją. Pycha! Warto spróbować, będąc w tym mieście :)


22_InMarlenasWorld_Torun.jpg


23_InMarlenasWorld_Torun.jpg


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.