THE A TEAM
Zobacz oryginał czw., 17/01/2013 - 13:19
Moja szafa przechodziła już różne rewolucje.Teraz doszczętnie oddaję się kultowi dwóch kolorów. Bieli i czerni.
Kontrast tak samo banalny, co doskonały. I chyba w tej jego oczywistości tkwi największa siła.
W każdym razie odkrywam go na nowo i czuję się świetnie w minimalistycznej kolorystyce.
Oszczędność odcieni zmusza mnie za to do większej dbałości o faktury, dodatki, łączenie materiałów. Bo jak najlepiej, jeśli nie poprzez prostotę, wyeksponować geometryczność sukienki czy zestawienie surowej skóry z delikatną dzianiną :)
ZDJĘCIA : Mama
coat - second-hand || dress - ROMWE || cardigan - second-hand || bag - Zara || necklace, tie -SIX || watch - Casio || shoes - Ryłko
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



