Lista blogów » Lumpexoholiczka

THE A TEAM

Zobacz oryginał


IMG_9307.JPG


Moja szafa przechodziła już różne rewolucje.Teraz doszczętnie oddaję się kultowi dwóch kolorów. Bieli i czerni.
 Kontrast tak samo banalny, co doskonały. I chyba w tej jego oczywistości tkwi największa siła.
W każdym razie odkrywam go na nowo i czuję się świetnie w minimalistycznej kolorystyce. 
Oszczędność odcieni zmusza mnie za to do większej dbałości o faktury, dodatki, łączenie materiałów.  Bo jak najlepiej, jeśli nie poprzez prostotę, wyeksponować geometryczność sukienki czy zestawienie surowej skóry z delikatną dzianiną :)







IMG_9313.JPG
IMG_9316.JPG

ZDJĘCIA : Mama


coat - second-hand || dress - ROMWE || cardigan - second-hand || bag - Zara || necklace, tie -SIX || watch - Casio || shoes - Ryłko




Zaloguj się, żeby dodać komentarz.