Lista blogów » Pink wellington
Tak niewiele
Zobacz oryginał wt., 18/09/2012 - 19:01Czy Wy też nigdy nie wiecie w co się ubrać w taką pogodę jaka jest aktualnie? Rano zimno, potem gorąco- wrrrr....No, ale trzeba sobie jakoś radzić i przetrzymać te przejściowe okresy. Dzisiaj możecie zobaczyć nowe buty, jedną z ulubionych spódnic i bluzkę, która od razu urzekła mnie swoimi 'pagonami'.
Blouse- F&F (SH)
Skirt- H&M
Shoes- Allegro
Bag- SH
Ring- No name
Bracelet- Gift (handmade)
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



