Lista blogów » Feather
Sznurowana Spódnica Zamszowa Trend bieliźniarski
Zobacz oryginał sob., 25/03/2017 - 09:12Witajcie Czytelnicy, dzisiaj chce wam pokazać, kolejny trend, który też będzie mocno widoczny w sklepach i mam nadzieje że też na ulicy. Będą to rozwiązania bieliźniarskie a dokładniej różnego rodzaju przeszycia czy też wiązania gorsetowe. Najczęściej spotkacie je przy dekolcie, przy rękawach nawet przy spódnicach lub też w spodniach. Jest to nawiązanie do trendu bieliźniarskiego.
Do tego dosłownego, który też panuje i mówię tutaj o różnego rodzaju halkach czy też gorsetach które ubieramy na wierzch. Zobaczymy może skuszę się na jakąś bluzę z gorsetem ;).
Jak Sami troszkę zaszalałam i ten trend widoczny jest w górnej i dolnej partii stylizacji. Wiązana koszula z falbaną, która jest zdekonstruowana, ale wystarczyło włożyć ją do spódnicy i trzyma fason. Przejdźmy do spódnicy. Wiązana z przodu w wzdłuż. przypominająca gorset który zakładamy i przewiązujemy z tyłu ;). Bardzo podoba mi się takie połączenie bielizny z modą codzienną. Staje się drapieżna, kobieca i silna.
Mam nadzieje że całość wam się podoba. Zostawcie po sobie komentarz będzie mi bardzo miło :).
Chcecie być na bieżąco? Zapraszam na Facebooka na którym jest konkurs na Fana miesiąca jak i na Instagrama. Tam zawsze znajdziecie informacje co się dzieje ;).
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



