Lista blogów » Kamperki.com - lifestyle, moda, uroda, parenting, kulinaria

Szczęście idzie z nowym rokiem

Zobacz oryginał

Zdecydowanie za szybko mrugam oczami. Wczoraj na tej samej kanapie, w ten samej pozycji, na tym samym komputerze, siedziałam i pisałam, jaki to 2016 będzie dobry, jak to zamierzam go nie planować. Po minionym roku wiem, że plany są jednak dobre.

Stary roku, byłeś całkiem niezły. Przyniosłeś nam trochę smutku, trochę nas poddenerwowałeś, ale kto by tam wspominał, kiedy działy się też rzeczy świetne, miłe i radosne. Przede wszystkim wiele możliwości rozwoju bloga, wiele włożonej ciężkiej pracy, która dawała i nadal daje swoje efekty. Moja satysfakcja jest na bardzo wysokim poziomie, a to pcha mnie tylko dalej po to, by osiągać więcej i skakać wyżej. I tu powinny się znaleźć pokłony i podziękowania właśnie dla WAS! Bo to Wy, moi czytelnicy, dajecie mi solidnego kopa do działania. DZIĘKUJĘ za to, że jesteście :) 2016 był rokiem wielu wyjazdów, ale przede wszystkim naszych pierwszych rodzinnych wakacji, na które tak czekałam,a podczas których naładowaliśmy akumulatory na cały kolejny rok. Pokazaliśmy Liwii i góry, i morze. Co prawda nie udało mi się zabrać męża na weekend we dwoje, ale wszystko jeszcze przed nami. W starym roku nasza rodzina powiększyła się też o kolejne, kudłate szczęście, które teraz grzeje w nocy nogi ;)

Jaki będzie 2017? Mam nadzieję, że jeszcze lepszy. Od samego początku postawiłam na jedną rzecz: CELE. Marzenia, marzeniami, je trzeba spełniać i dążyć do ich realizacji, ale najważniejsze dla mnie w tym roku będą cele. Małe kroki, zaplanowane wydarzenia, rzeczy do osiągnięcia, które doprowadzą mnie, i nas,  do czegoś większego. Zauważyłam, że łatwiej mi spełnić małe rzeczy. Dlatego zaplanowałam kroki, a na końcu tej drogi będzie to, co chcę osiągnąć. I tak w każdej dziedzinie życia – idę powoli. Zapełniłam już pierwsze kartki nowego kalendarza i bardzo optymistycznie podchodzę do moim celów.

Moje motto na ten rok: chcieć to móc!  I wiem, że w 2017 wszystko się uda! Wam i sobie życzę, żeby ten rok zaskoczył nas bardzo pozytywnie! To będzie jeszcze lepszy rok!

Artykuł Szczęście idzie z nowym rokiem pochodzi z serwisu kamperki.com.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.