Lista blogów » Anrika i szafa gra

Sylwestrowe filmy

Zobacz oryginał

B8E1A60D-F192-4A0F-9AA2-6A2702526059.jpe

Filmy ze scenami Sylwestra idealnie spędzą się na Sylwestra  dla tych, którzy nie mają planów na te wyjątkową noc i zamierzają spędzić go w domu. A ten inny rok z pandemią myślimy, że dużo osób może spędzić w domu lub ewentualnie na imprezie domówce. No bo kluby, restauracje i hotele nadal pozamykane. Tak więc, dla tych z Was co postanawiają spędzić Sylwestra w domu. Przychodzimy z listą filmów z Sylwestrem w tle. Filmy z różnych okresów i z różnych gatunków filmowych, tak aby każdy z Was znalazł film dla siebie. A może Wy macie jakiś swój ulubiony sylwestrowy film, o którym w tym artykule nie napisaliśmy?

Ps. Koniecznie w komentarzach podzielcie się Waszymi ulubionymi filmami sylwestrowymi.

 

,, Gorączka Złota”

goldrausch.jpg

Niemy klasyk filmowy z Charlie Chaplinem. W czasie gorączki złota Charlie przybywa do Klondike. Gdzie zostaje odcięty od świata przez nawałnicę i walczy o przetrwanie. Scena snu o balecie bułeczek prowadzonym w sylwestrowy wieczór, gdzie zjadają buty przeszła do historii kinematografii. 

,,Nić widmo”

NIC-WIDMO-Daniel-DAY-LEWIS-DVD.jpg

Film o znanym krawcu, który pewnego dnia zakochuje się w Almie. Alma całkowicie burzy uporządkowane życie krawca. Ponadto w filmie można podziwiać przepiękne kostiumy. W jednej z ważniejszych scen w filmie pokazany jest bal sylwestrowy.

,,Pocałunek o północy”

pocalunek-o-polnocy.jpg

Film ukazuje mężczyznę, który nie jest zadowolony z minionego roku. Za namową przyjaciela umawia się na randkę przez Internet Sylwestra.

  ,, Dziwne dni”

strange-days.jpg

Film o byłym policjancie, który odkrywa spisek władzy w ostatnich dniach starego millenium.

,, Sylwester w Nowym Jorku” sylwester-w-nowym-jorku.jpg

Film przedstawia historię par oraz singli, których losy splatają się ze sobą w ostatni dzień roku w Nowym Jorku.

,,Carol” carol-5.jpg

Akcja filmu dzieje się w latach 50’tych w Nowym Jorku. Marząca o lepszym życiu pracowniczka sklepu zakochuje się w starszej i bogatej kobiecie. W Sylwestra dzieje się coś w życiu bohaterki po raz pierwszy.

,, Kiedy Harry poznał Sally” kiedy-harry-poznal-sally.jpg

Klasyk komedii romantycznych z 1989 roku. Na imprezie Sylwestrowej Harry i Sally całują się po raz pierwszy nie jako przyjaciele.

 

 

  ,, Sex w wielkim mieście 2008” seks-w-wielkim-miescie.jpg

W Sylwestra można spalić świąteczne kalorie tańcząc do rana na imprezie lub uprawiając seks przy kominku i szampanie, jak Samantha i Sam. Koniecznie w szlafrokach w cekiny!
Ps. Jest jeszcze scena sylwestrowa w Dzienniku Bridget Jones, ale my z tych dwóch filmów zdecydowanie wolimy Seks w Wielkim Mieście.

,,Boogie Nights”

lf.jpg

Początek lat 80’tych. taneczna muzyka, cekiny i świat porno, do którego wkracza Eddi i realizuje swoją wersję amerykańskiego snu.

 

,,Cztery pokoje” cztery-pokoje.jpg

W sylwestrową noc hotelowy boy Ted jest świadkiem czterech nietypowych sytuacji hotelowych gości.

A pod linkiem znajdziecie propozycje świątecznych filmów:

Anrikaiszafagra.pl – blog modowy

Jaki jest Wasz ulubiony sylwestrowy film?
Anrika i szafa gra

Artykuł Sylwestrowe filmy pochodzi z serwisu Anrikaiszafagra.pl.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.