Lista blogów » Confessions of a shopaholic
Summer flowers
Zobacz oryginał czw., 12/06/2014 - 10:29W końcu nadeszła ta chwila! Udało mi się zrobić zdjęcia na bloga! :) Bardzo się z tego powodu cieszę i mam nadzieję, że Wy również!
Pogoda była piękna, koło 30 stopni, a ja miałam w planach bieganie po sklepach ( mn. Ikei :)) ) więc strój musiał byś wygodny. Postawiłam na szorty i bluzkę w tytułowe letnie kwiaty którą kupiłam już trzy sezony temu, a nadal ją uwielbiam i noszę tak często jak tylko mogę :) Na stopach oczywiście wygodne sandałki, które w takie upały spisują się idealnie :)
Co myślicie o moim stroju ? Mam nadzieję, że się podoba! :)
Całuję Sara
H&M shorts & top
Primark bag & sandals
Sinsay sunnies
Fossil watch
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.




