Lista blogów » Evelciove Love
Sucha i odwodniona skóra?? Jaki kosmetyk temu podoła ??
Zobacz oryginał czw., 22/09/2016 - 11:08Problem z odwodnioną skórą zna chyba każda z nas.
Prędzej czy później się on pojawia z rożnych przyczyn nam nie koniecznie znanych.
Miewałam czasem przesuszoną skórę ale u mnie to było spowodowane głównie suchym powietrzem w pracy i klimatyzacją z czym sobie zazwyczaj radziłam .
W tym roku mam chyba gorszy okres zarówno dla zdrowia jak i skóry.
Wszelkie bakterie i przeziębienia ostatnio mnie nie opuszczają.
Traci też na tym moja skóra. Antybiotyki zrujnowały mnie niesamowicie .
Skóra na twarzy zaczęła się przetłuszczać zwłaszcza w okolicach nosa zaś na plecach ,ramionach wysuszyła okropnie . Kiedyś Wam już wspominałam ,że najlepszym balsamem dla mojego ciała jest Nivea Baby ale w tym przypadku nawet on sobie nie radzi.
Z racji tego,że mam przyjemność współpracować z firmą DERMEDIC postanowiłam sprawdzić Koncentrat balsamu nawadniający skórę Hydrain3 zanim pójdę na wizytę u dermatologa.
Kosmetyk znajduje się w poręcznej tubie zamkniętej na klik . Zapach jest standardowy jak dla tej marki czyli lekko ogórkowy ale przyjemny dla nosa .
Jego pojemność to 200 g a wydajność ogromna. Stosuję go od miesiąca a mam jeszcze pół tubki.
Wystarczy niewielka ilość aby pokryć nim ciało.
Wchłania się dość szybko nie pozostawiając tłustego filmu.
Wg producenta kosmetyk ma za zadanie :
Przejdźmy do najważniejszego czyli:DZIAŁANIE.
Tak jak wyżej wspomniałam stosuje go od miesiąca. Widzę już sporą poprawę stanu mojej skóry.
Jest mniej wysuszona i bardziej delikatna zwłaszcza na plecach i ramionach tam gdzie miałam z nią największy problem. Kilka minut po nałożeniu już można dostrzec delikatność w dotyku oraz wygładzenie. Co najfajniejsze,że nawilżenie utrzymuje się bardzo długo. Często go stosuję na noc na stopy i efekt jest zniewalający,są miękkie i delikatne . Mam nadzieję ,że przy dalszym stosowaniu problemy z moja suchą skórą w okolicach pleców zupełnie znikną .
Produkt uważam ,za wart ceny i pozytywnej opinii.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



