Lista blogów » Just Her Fashion
Grudzień jak co roku okazuje się być najbardziej pracowitym, ze wszystkich dwunastu miesięcy. Mimo, że to naprawdę magiczny okres, to ciężko mi się chwilami odnaleźć w tym przedświątecznym wyścigu z czasem. Staram się wtedy wybrać między tym co ważne, a ważniejsze... a żeby chociaż pogoda była sprzymierzeńcem w moich zmaganiach, to zapewne byłabym w połowie drogi do zwycięstwa. Ale wybaczcie, z tą szarówką za oknem nie da się normalnie funkcjonować i jeśli tak dalej będzie, to stan depresyjny murowany, a niechęć i apatia do wszystkiego weźmie górę. Ok! Dość tych żali, miejmy nadzieję, że zima w końcu nadejdzie i niebawem wszystko nabierze nowego wymiaru.
Zapewne ostatni wpis odszedł w zapomnienie, bo minęło sporo czasu od mojej ostatniej obecności na blogu, to wypadałoby podziękować za tak liczne odwiedziny. Dajecie mi kopa energetycznego i upewniacie, że to co robię ma sens, za co jeszcze raz bardzo dziękuję :). Postaram się Wam to w jakiś sposób wynagrodzić i obdarować, co niektórych skromnymi upominkami, a tak się składa, że okres świąteczny to najbardziej odpowiedni moment. Dlatego (t u t a j) czeka na Was KONKURS, w którym wygrać możecie jeden egzemplarz stylowego poradnika od Garance Dore "LOVE x Style x Life", a kolejnie niespodzianki niebawem!
Stylizacja na co dzień- TOPSHOP jeans + kapelusz + Adidas SUPERSTAR
Zobacz oryginał śr., 23/12/2015 - 07:22Grudzień jak co roku okazuje się być najbardziej pracowitym, ze wszystkich dwunastu miesięcy. Mimo, że to naprawdę magiczny okres, to ciężko mi się chwilami odnaleźć w tym przedświątecznym wyścigu z czasem. Staram się wtedy wybrać między tym co ważne, a ważniejsze... a żeby chociaż pogoda była sprzymierzeńcem w moich zmaganiach, to zapewne byłabym w połowie drogi do zwycięstwa. Ale wybaczcie, z tą szarówką za oknem nie da się normalnie funkcjonować i jeśli tak dalej będzie, to stan depresyjny murowany, a niechęć i apatia do wszystkiego weźmie górę. Ok! Dość tych żali, miejmy nadzieję, że zima w końcu nadejdzie i niebawem wszystko nabierze nowego wymiaru.
Zapewne ostatni wpis odszedł w zapomnienie, bo minęło sporo czasu od mojej ostatniej obecności na blogu, to wypadałoby podziękować za tak liczne odwiedziny. Dajecie mi kopa energetycznego i upewniacie, że to co robię ma sens, za co jeszcze raz bardzo dziękuję :). Postaram się Wam to w jakiś sposób wynagrodzić i obdarować, co niektórych skromnymi upominkami, a tak się składa, że okres świąteczny to najbardziej odpowiedni moment. Dlatego (t u t a j) czeka na Was KONKURS, w którym wygrać możecie jeden egzemplarz stylowego poradnika od Garance Dore "LOVE x Style x Life", a kolejnie niespodzianki niebawem!
sweter- second hand | bluzka- Fashka Vintage | spodnie- TOPSHOP | torba- MOHITO | kapelusz- I am | okulary- Ray Ban | buty- Adidas Originals | ramoneska - NewYorker
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.












