Lista blogów » Try To Save It

Street army

Zobacz oryginał
Witajcie!

Ubrania inspirowane wojskowymi mundurami można dziś znaleźć praktycznie w każdym sklepie odzieżowym. To odpowiedź na furorę jaką zrobił styl militarny na wybiegach. Styl, który kobiety pokochały za wygodę, funkcjonalność i swobodę, fascynację umundurowaniem - jak wiadomo nie od dziś ,,za mundurem panny sznurem" ;) Niewątpliwie są to ubrania z charakterem, dla odważnych osób, które nie boją się wyróżnić. Ich pierwotne zastosowanie widoczne jest w charakterystycznym prostym, a zarazem luźnym kroju, w ziemistych kolorach i wzorach oraz wyrazistych detalach. Wszystkie ubrania w stylu militarnym są szyte z wytrzymałych materiałów i mają za zadanie przetrwać niejedną przygodę. 
Bojówki kojarzą się głównie z szerokimi spodniami z kieszeniami po bokach, które mają zapewnić maksymalną swobodę ruchów i wygodę. Ich damska wersja zwykle jest dość dopasowana, jednak spodnie nie straciły nic ze swojej funkcjonalności. Świetnie pasują do ciężkich butów i długiego, wełnianego płaszcza, do tego ciepły sweter oraz ciemny golf i nieodłączny już plecak - oto kolejny przepis na wygodną i modną zimową stylizację, w której na pewno nie zmarzniecie! 

1.png


2.png


3.png


4_1.png5.png


Zdjęcia: Asio

Płaszcz | Coat: F&F / Sweter i golf | Jumper & turtleneck: Sinsay / Bojówki | Cargo pants: New Yorker / Plecak | Backpack: SH / Zimowe akcesoria | Accessories: Sinsay / Workery | Boots: Casu.pl

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.