spring is here!
Zobacz oryginał wt., 04/02/2014 - 22:28U mnie wiosna! Dosłownie,na dworze +10 stopni,słoneczko i pędy kwiatów przebijające się na powierzchnię. Idealny czas na spacer bez konieczności opatulania się czym się da by nie było nam aż tak zimno. Kalendarzowa zima trwa już dłuższy czas a ja dopiero teraz zorientowałam się że szalik używam sporadycznie a czapka i rękawiczki leżą spokojnie na dnie szafy. Za oknem zima prawie się kończy a ja ani na łyżwach ani na snowbordzie jeszcze nie byłam. Były małe plany na poprzedni weekend jednak trochę się pokrzyżowały. Dzisiaj Marek zabrał mnie do kina, w którym już dawno nie byliśmy. Gdy usłyszałam że idziemy na "Wkręconych" nie byłam zbyt przekonana bo polskie filmy rzadko są dobre,jednak już w trakcie bardzo mi się spodobał i muszę przyznać że warto go obejrzeć i sporo się przy tym pośmiać.
Szaro-bura stylizacja z niebiesko-srebrnym sweterkiem w roli głównej i delikatnymi kolczykami,wprowadzającymi walentynkowy nastrój ;)
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.




