SILVER NIGHT
Zobacz oryginał wt., 25/08/2015 - 19:50Dzisiejsze zdjęcia to jedne z najtrudniejszych, jakie do tej pory robiliśmy - przed świtem, przy dość silnym wietrze, na środku molo. Zdjęcia te kosztowały mnie też dużo czasu poświęconego na obróbkę - zwykle poprawiam tylko większe zmarszczki i pieprzyki, a tym razem usuwać musiałam... cały statyw :) Statyw, który wykorzystaliśmy do dodatkowego oświetlenia. W naturalnym świetle byłoby widać całe nic. Niemniej nie żałuję pobudki w środku nocy, marznięcia na molo oraz czasu spędzonego na obróbce zdjęć - było warto, bo to zupełnie inny styl fotografii niż dotychczas.
A co mam na sobie? Stylizacja w całości srebrna - skórzana ołówkowa spódnica, luźna czarna bluzka przeszywana srebrną nitką oraz asymetryczne szpilki. Buty i spódnicę widzieliście nosiłam już razem, tyle że z inną górą: klik.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.








