Lista blogów » My Little Empire Fashion

Sezon Start

Zobacz oryginał

Za oknami jeszcze pełnia zimy, ale wszystkie magazyny i portale modowe publikują trendy na nadchodzący sezon, więc postanowiłam wybrać te najważniejsze i przedstawić je Wam.
W nadchodzącym sezonie tak naprawdę nie będzie wielkiego zaskoczenia, wszystko już kiedyś było, ale wraca w odświeżonej wersji.
Projektanci na wiosnę i lato 2015 proponują frędzle, suknie boho w wersji romantycznej, dzwony i zamszowe sukienki w stylu lat 70-tych. Wzór ceraty, moim zdaniem będzie najmodniejszym w sezonie wiosna/lato 2015. Pojawia się na sukienkach, marynarkach i bluzkach. Natomiast najmodniejszą sylwetką a zarazem najtrudniejszą to ciężka góra i dół. Mamy jeszcze asymetrie, artystyczne kolarze, które zupełnie do siebie nie pasują, azjatycki styl i siatkę na sukienkach.
Kolor – żółty, to on będzie rządził w tym sezonie. Osobiście średnio przepadam za tym kolorem, jednak i ja znajdę coś dla siebie – to pastele. One, jako drugie będą rządzić na ulicach. Jak również intensywny róż, w szczególności pojawia się na pokazie Moschino. Barwy, które się wyróżniają zawsze zwracają moją szczególną uwagę. Biel i czerń też się przewiną, czyli klasyka pozostaje.
Nie mogę się już doczekać wiosny! Myślę, że Wy tak samo... Nie tylko fajnie kolorowe ciuchy, ale także to wiosenne przebudzenie. A od wiosny już coraz bliżej do lata!
Zapoznane z nowymi trendami to czas na zakupy!


FRĘDZLE

00190h_320x480.jpgSonia Rykiel 

BOHO W ROMANTYCZNEJ WERSJI

ImageGen%2B(2).jpgEmilio Pucci


LATA 70-te
_ARC0105.jpgGucciCERATA
00120h_320x480.jpgOscar de la RentaCIĘŻKA GÓRA I DÓŁ
ImageGen.jpgDKNY 

ASYMETRIA

VAC_0090.jpgAnthony Vaccarello
ARTYSTYCZNY KOLARZ

MAR_0691.jpgMarniAZJATYCKI STYL
MAR_0301.jpgMarniSIATKA
_MON0058.jpgBalmain ŻÓŁTY


KIM_2390.jpgPhillip LimPASTELE


DIO_0575.jpgChristian DiorINTENSYWNE RÓŻ 
002_AG18875.jpgMoschinoBIEL I CZERŃ
_MON0116.jpgBalmain


MARC0041.jpgValentino

A jak nowe trendy interpretują sieciówki? To już w kolejnym poście...

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.