Lista blogów » Frozen Style

Rozpoczęcie roku szkolnego.

Zobacz oryginał

Naturalnie, jak każdy dodam zdjęcia ze swojego rozpoczynającego rok szkolny outfitu.


Wrażenia z nowej szkoły: 
z wczoraj: 


ogolnie to bylo spoko, ale po wyjsci ze szkoly gorzej


-dowiedziałam sie ze mam samych laureatow w klasie
-2 osoby, które osiągnęły tytuł laureata/finalisty tylko z 1 przedmiotu
-połowa chłopaków z klasy zadzierała nos do góry przy odbiorze legitymacji
-podczas przemowy dyrektora w klasie, nie nie mieliśmy apelu z powodu niedawnego przeniesienia szkoly do innego budynku, zaczęłam oglądac salę i on w moja stronę 'można się uśmiechnąc', przy dobiorze zwrócił mi uwagę na to samo






wieczór, oglądam progi punktowe dla mojej szkoły: 
dla mojej klasy ten próg to 200 
3 osoby nie mają paska na świadectwie
9 dziewczyn, 12 chłopaków


dzisiaj: 
-w sumie to chłopaki to fajne typu, nie tak jak myślałam wczoraj
-zaczęła się tworzyć 'elita' składa sie z dziewczyn znających sie z gimnazjum
-facet od matmy mówi innym językiem , a polowa klasy to laureaci z matmy
-facet of WOSu i historii- da się lubić, choc szybko mówi i trzeba go stopować
-WF- klasa w ogole nie umie grać w siatkówkę, gra kończyła się na udanym serwie nieodebranym przez przeciwnika
-biologia- babka jest wymagająca i trzyma dyscyplinę
-babka od przedsiębiorczości ma przyjemny głos


test z angielskiego był trudny, wyniki pewnie za niedługo


CZYYYLI: Co ja robię w tak mądrej klasie, nie jestem do tego przyzwyczajona
a matma to juz w ogóle kosmos


dzisiaj rozwieszałam ulotki na przystanku z napisem: TAKE A SMILE






anigif.gifP1090383.JPG



P1090381.JPG


P1090389.JPG

P1090406.JPGpage1.jpg

P1090413.JPG

P1090418.JPG

P1090422.JPGanigif2.gif




haha, i moje pierwsze animacje :D


płaszczyk- F&F
sukienka- OASAP
melon- NYer
zakolanówki- F&F
glany- Steel


Zapraszam na moje aukcje! 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.