Lista blogów » Juliette in Wonderland

red violin

Zobacz oryginał

Z Alą wykorzystałyśmy ostatni słoneczny dzień w zeszłym tygodniu. Pogoda była idealna na spacer, nawet bez ramoneski było mi przyjemnie i ciepło:) Słoneczne promienie przepięknie oświetlają mi blond włosy. W końcu miałam czas zrobić loki!

Uwielbiam łączyć kolory na zasadzie kontrastu. Zestaw jest wtedy żywy, pełen energii. W przypadku czerwieni i zieleni zestawienie dało zdumiewający efekt. Aby stylizacja nie była "za słodka" (zawsze się tego obawiam jak mam loki) założyłam czarną motocyklową ramoneskę. Dodaje stylizacji pazuru, i idealnie współgra z delikatną zielenią i czerwienią. 

Zapraszam Was serdecznie fanpage Alli o fotografi, jej zdjęcia sa przepiękne! Poza tym możecie zaraz sami ocenić ;)

IMG_4036_3.jpg



IMG_3981_3.jpg


IMG_3988_3_2.jpg


IMG_3995_3_2.jpg



IMG_4022_3_2.jpg

IMG_4051_3.jpg

IMG_4006_3_2.jpg

IMG_4057_3_2.jpg

koszula/shirt: H&M
ramoneska/bikerjacker: Choies
spódniczka/skirt: Mohito
szpilki/heels: Stradivarius 
torebka/bag: Zara

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.