Recenzja : szampon ziołowy do włosów suchych i normalnych firmy Fitomed
Zobacz oryginał wt., 08/07/2014 - 15:58
Skład:
Moja opinia:
Szampon polubiłam już od samego początku. Zdecydowanie największa zaletą jest wydajność. Poniższe zdjęcie przedstawia obecną ilośc szamponu - po miesiącu stosowania. A głowę myję codziennie lub co drugi dzień. Pod tym względem jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Duży plus za naturalne skladniki. Szampon stosowany razem z dowolną odzywką sprawia, że włosy sa miękkie, łatwo się roszczesują i błyszczą. Co więcej nie obciąża włosów. I kolejny plus to niewygórowana cena:-) Jedyny minus - bez odżywki włosy się jednak plączą, jednakże ja tak mam z każdym szamponem. Podsumowując serdecznie polecam wszystkim.
Moja ocena: 5/5
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.




