Lista blogów » marysia-k

Recenzja paletki cieni THE BALM MEET MATT(E) ADOR.

Zobacz oryginał
Dzisiaj zapraszam Was na recenzję paletki cieni THE BALM MEET MATT(E) ADOR. Markę THE BALM znałam już bardzo długo, ale nie ukrywam, że to moja pierwsza styczność z nią. Dobrze wiem, że jest bardzo popularna, niestety jakoś nigdy osobiście nie miałam okazji niczego wypróbować na własnej skórze. Dla rozwiania ciekawości już na samym początku wspomnę, że jestem zadowolona z niej i polecam każdemu. Zakupić ją można w dobrych drogeria prywatnych lyb w sklepie DOUGLAS (www.douglas.pl). 
page.jpg
Jeśli chodzi o opakowanie to jest tekturowe. THE BALM zawsze mnie zachwyca boskimi printami. Kto nie oparłby się takiemu przystojniakowi? W środku znajduje się duże lusterko i oczywiście 9 matowych kolorów o bardzo dużej gramaturze: Matt Russo, Matt Bernard, Matt Munoz, Matt Joness, Matt Williams, Matt Johansson, Matt Soto, Matt Borski, Matt Lee. Oprócz tego za każdym razem nie umiem oprzeć się pomysłowości w grze słów. Opakowanie, design i grafika zachwycają. Opakowania cenię sobie bardzo.
Paletka ma dość klasyczne barwy. Myślę, że sprawdziłaby się u wielu osób. Cienie są bardzo dobrze napigmentowane, co możecie zobaczyć na swatchu poniżej. Niestety dość mocno się pylą, są dość suche, dlatego na to trzeba uważać. aby się nie ubrudzić lub nabrać zbyt dużej ilości na pędzelek, z którego może lecieć pył na resztę makijażu. Według mnie brakuje im kremowej konsystencji, jednak coś za coś- MAT jest idealny. 
Oprócz tego cienie bardzo dobrze się blendują. Można je łatwo dokładać i bawić się kolorami, odcieniami itd. 
A trwałość? Nigdy nie miałam bardziej trwalszych cieni. Nawet podczas zmywania ręki z swatchem miałam duży problem, aby je usunąć. 
Powtórzę się- mimo kilku drobnych wad z paletki jestem zadowolona. Jestem czepialska. Dla mnie nie ma idealnego kosmetyku i zawsze coś mi się nie spodoba. Szczerze ostrzegam i szczerze polecam. Tym razem to drugie! A z resztą... Wypróbujcie sami.
Dajcie koniecznie znać co myślicie o tej paletce. Jakie są Wasze ulubione? Macie styczność z marką THE BALM?
zdj%25C4%2599cie.jpg
instagram @marysiakujawinska

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.