Lista blogów » Amour-15
PROPOZYCJE PREZENTÓW KOSMETYCZNYCH NA DZIEŃ MATKI
Zobacz oryginał wt., 02/05/2017 - 22:43Zauważyłam, że bardzo często poszukujecie pomysłów na prezent na poszczególne okazje, dlatego dzisiaj przygotowałam propozycje prezentów kosmetycznych na Dzień Matki. Zapraszam do dalszej części wpisu być może jakaś propozycja przypadnie Wam do gustu.
Należę do zwolenniczek celebrowania takich dni jak Dzień Matki, Dzień Ojca czy oczywiście Dzień Dziecka :-) dlatego przygotowałam kilka kosmetycznych propozycji, które na pewno spodobają się Waszym Mamom. Jeśli ten post przypadnie Wam do gustu, to na pewno pojawi się także niekosmetyczna wersja tego wpisu.
Zacznę dość klasycznie po od perfum. Myślę, że mama jest taką osobą, której gust znamy na tyle dobrze, że perfumy będą dobrym pomysłem. Na pewno wiecie jaki zapach lubi najważniejsza Kobieta w Waszym życiu :-)
Ja ze swojej strony polecam m.in. CK Euphoria to naprawdę piękny zapach! Kolejny klasyk to np. Chloe. Musicie same przejrzeć ofertę na stronie Iperfumy.pl, gdzie ceny są szczególnie atrakcyjne przed zbliżającym się świętem. Możecie też pokusić się na cały zestaw np. CK Reval.
Kosmetyki kolorowe to już nieco bardziej skomplikowana sprawa, ale jeśli Wasza mama lubi kolorówkę, to polecam np. zestaw cieni do powiek w neutralnych kolorach. Dobrym rozwiązaniem będzie też maskara czy np. rozświetlacz - ten z theBalm jest aktualnie na promocji, a jest naprawdę świetny!
Pielęgnacja skóry - która mama nie używa kremów? Śmiało można podpatrzeć czego aktualnie używa lub przynajmniej do jakiej skóry i albo uzupełnić braki, albo zaproponować jakiś nowy produkt.
Kosmetyki do pielęgnacji ciała to zawsze dobra i bezpieczna opcja jeśli boicie się z jakiegoś powodu skorzystać w pozostałych. Wybór ogromny - balsamy, mleczka, peelingi czy gotowe zestawy. Nie oszukujmy się - jest to pomysł dość oklepany, ale dość pożyteczny - w końcu na pewno wszystko zostanie zużyte :-)
Garść pomysłów ode mnie - koniecznie podzielcie się swoimi patentami nawet tymi z zeszłych lat. Ja jeszcze nie do końca wiem co kupię swojej mamie chociaż zazwyczaj kończy się właśnie na kosmetykach - większość Kobiet je po prostu uwielbia :-)
Chciałam też jeszcze raz powrócić do tego dlaczego mnie tutaj więcej nie ma niż jestem. Nigdy nie sądziłam, że będzie taki moment kiedy moja ochota na prowadzenie bloga spadnie do minimum. Niestety zaliczam obecnie bardzo duży spadek formy i już kompletnie nie mam pomysłu na to co z tym zrobić. Może zdradzicie mi swój sekret na chęć do życia? Brakuje mi jakiejś motywacji, jakiejś iskierki która spowoduje, że znów wrócę na pełne obroty! Czekam na Wasze porady, jesteście niezastąpione!
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.








