Lista blogów » Stylowa Misja

PREZENT NA ŚLUB | CO PODAROWAĆ PARZE MŁODEJ

Zobacz oryginał
1%2Bobraz%2Bna%2Bp%25C5%2582%25C3%25B3tn


Uniwersalne pomysły na prezent dla pary młodej.

Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu. To moment, na który czeka wiele i wielu z nas. Piękne i pamiętne wydarzenie, a w dodatku zostaje już z nami na zawsze. 

W zeszłym roku byłam gościem na czterech ślubach. Wszystkie były cudowne i unikatowe. Każde z wesel miało swój klimat, inną oprawę i było niesamowitym wydarzeniem. W większości pary młode podawały również na zaproszeniu listę prezentów, lub po prostu prosiły o pieniądze i losy zamiast kwiatów. 

Co jednak zrobić, kiedy młodzi nie określają swoich prezentowych wymagań? Najlepiej postawić wtedy na uniwersalny prezent.  Zapraszam na trzy pomysły na ślub. Natomiast jeśli chcecie zobaczyć inne moje prezentowniki to szukajcie ich w tym odnośniku.

OBRAZ NA PŁÓTNIE
Pierwszy raz miałam styczność z obrazem stworzonym ze zdjęcia. Na początku byłam nieco sceptycznie nastawiona, ale kiedy zobaczyłam efekt końcowy byłam pod wielkim wrażeniem. Taki obraz wydrukowany ze zdjęcia jest świetnym pomysłem na prezent na ślub. Oczywiście wcześniej należy zdobyć zdjęcie pary młodej (najlepsze wspomnienie, lub jakaś sesja, którą kiedyś odbyli), ale to nie powinno być problemem. Wystarczy udać się do rodziny lub znajomych i poprosić o ulubione zdjęcie młodych. Obraz na płótnie ze zdjęcia to bardzo oryginalny i nietuzinkowy pomysł na prezent ślubny.


2.JPG


3.JPG


4.JPG


5.JPG


To już kolejny raz kiedy pokazuję nosidło na piwo jako idealny pomysł na prezent. Wcześniej oferowałam ten pomysł we wpisie z pomysłem na prezent urodzinowy. Nosidło na piwo lub inne napoje, moim zdaniem będzie idealne na podarunek również dla pary młodej. To bardzo uniwersalna rzecz, którą można wykorzystać na wiele rożnych sposobów. Oczywiście podstawowa funkcja to noszenie napoi niekoniecznie alkoholowych. Ostatnio jednak pomyślałam sobie, że w takim nosidle fajnie wyglądałyby również doniczki z kwiatkami. Jak widać więc to wielofunkcyjna skrzyneczka, którą każdy z nas może zastosować na swój własny sposób.


6.JPG


7.JPG


8.JPG


9.JPG


Osobiście przetestowałam dokładnie ten zestaw do wina obdarowując nim parę młodą i mogę stwierdzić: misja została zakończona sukcesem. Ten niepozorny drobiazg to świetny i pomysłowy podarunek. Para młoda z pewnością będzie zaskoczona. Dodatkowo na skrzynce możne wykonać dowolny grawer, który zaskoczy małżonków.

fingerprints_zestaw_do_wina_5d1322fe-ae6

Mam nadzieję, że moje pomysły na prezent ślubny przydadzą się wszystkim, którzy nadal nie wiedzą co podarować parze młodej. Kolejny raz serdecznie polecam sklep MyGiftDNA.pl, ponieważ każda rzecz jaką z niego otrzymacie jest wyjątkowa i zrobiona profesjonalnie.

10.JPG

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.