PREPPY
Zobacz oryginał wt., 19/05/2015 - 21:29Jak ja na nic nie mam czasu ostatnio! Do tego stopnia, że nie mogłam znaleźć chwili na opublikowanie przygotowanego wcześniej postu... Ale wreszcie się udało - wygenerowałam 30 sekund na wciśnięcie guzika "publish" i oto jest. Nowiutki post w eleganckim klimacie, który zawsze lubiłam i lubić będę. Jest trochę szkolnie, trochę sexi i modnie zarazem. Bardzo ostatnio modne spódnico-spodnie (chociaż ten egzemplarz mam już z 15 lat...) zestawiłam z białą koszulą i kamizelką w romby (mam do nich słabość). Ale, żeby nie było zbyt banalnie dodałam do tego czarną ramoneskę i kozaki za kolano na 12 cm szpilce. I chyba pierwszy raz nie zdjęłam okularów do zdjęć :)
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.


















