Lista blogów » Anna ANTJE

POMYSŁ NA SPERSONALIZOWANY PREZENT

Zobacz oryginał
sdefwfedve.JPG


Jak większość kobiet uwielbiam biżuterię. Zwłaszcza tę nieco bardziej delikatną oraz spersonalizowaną, która stanowi subtelne dopełnienie moich stylizacje. Dzięki niej czuję się znacznie bardziej kobieco i pewnie.


Custom-neckalce jest producentem biżuterii, który oferuje stylową i oryginalną biżuterię spersonalizowaną. Marka ta posiada profesjonalny zespół projektantów, którzy zamieniają nasze inicjały w piękne biżuterie. W szerokiej ofercie sklepu znajdziecie wiele unikatowych naszyjników z imionami - NAME NACKLACE, monogramami i rodzinne wisiorki. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologi w ich produkcji, Custom-necklce zapewnia dobrą jakość swojej biżuterii, konkurencyjne ceny i bardzo sprawne świadczenie usług. 
TYUJGHG.jpg



Od zespołu technicznego, aż po agentów wysyłkowych, którzy przetwarzają sprawdzanie paczek – marka oferuje szybką, profesjonalną i terminową dostawę, ponieważ aspekty te są głównymi priorytetami wymaganymi, aby zadowolić wszystkich klientów.
Wszystkie projekty biżuterii na Custom-nec Necklace.com, tworzone są z wielką pasją. Każdy element można spersonalizować, wybierając imię, inicjały, rodzaj liter, metal i kamienie, aby w pełni sprostać Waszym oczekiwaniom.



RGBRB.jpg
Jedną z kategorii, która najbardziej przypadła mi do gustu jest INFINITY NECKLACES. Naszyjniki te składają się ze znaku nieskończoności, w który wtopiony jest na przykład nasze imię. 

FYTFHTY.jpg





Z pewnością spodoba Wam się również zakładka STACKABLE NAME RINGS FOR MOTHERS
Jest to zestaw trzech delikatnych, srebrnych pierścionków z kamieniami stworzonych z myślą o naszych mamach. 
Na pierścionkach możemy wygrawerować imię naszego dziecka bądź członków rodziny i wybrać kamień, który jest odpowiednio przypisany do miesiąca urodzenia danej osoby.  










Na stronie znajdziecie wiele kategorii, które ułatwią Wam wybranie odpowiedniej biżuterii na przykład na prezent dla kogoś bliskiego. W końcu nic tak nie cieszy jak upominek, który został stworzony specjalnie dla Nas.

Po wybraniu kategorii, wystarczy wybrać preferowany przez Was wzór naszyjnika. W kolejnym kroku po prawej stronie zdjęcia, będziemy mogli zdecydować jaki napis ma być wykonany, jaka będzie długość łańcuszka oraz z jakiego tworzywa ma zostać wykonany. Pod zdjęciami biżuterii, dla lepszego wizualizowania zaprojektowanego przez Was napisu, pokazany jest wzornik liter i cyfr w czcionce, którą wybraliśmy.

Złożenie zamówienia jest dziecinnie proste i z pewnością każdy z Was sobie z tym poradzi.


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.