Lista blogów » kamilaocieczek.blogspot.com
Pomadki Pierre Rene. Moja osobista opinia.
Zobacz oryginał wt., 28/11/2017 - 10:21Wiecie, że od jakiegoś czasu zaprzyjaźniłam się z firmą Pierre Rene. Był to mój świadomy wybór, nie narzucony przez firmę. Szukając produktów dla siebie zawsze patrzę najpierw na cenę, następnie pojawiam się w sklepie w którym jest szafa z produktami.
Sama sprawdzam czy warto zainwestować dalej. Nie mam zamiaru polecać czegoś co nie sprawdzi się u mnie. Jednak nie raz może być odwrotnie. Może nie sprawdzić się u mnie, ale u Was tak. Tym razem testowałam pomadki Pierre Rene, które naprawdę zrobiły na mnie duże wrażenie. Cztery kolory z serii ROYAL MAT LIPSTICK i dwie FULL MATTE LIPSTICK.
Pomadki Royal Mat Lipstic to matowo –satynowe pomadki. Bardzo ekskluzywna kolekcja w pięknych barwach, od kolorów nude, chłodne fiolety, a także piękne intensywne czerwienie. Pomadka daje nawilżenie dzięki olejom ale efekt jest matowy, mamy uczucie miękkich i nawilżonych ust. Można zauważyć, że pomadki są bardzo dobrze napigmentowany kolor i pełnych życia ust. Musze również poruszyć kwestię opakowania pomadki. Jest tak elegancka i gustownie zrobiona, po prostu zwraca uwagę.
Cena na stronie sklepu Pierre Rene to 19,99 zł.
Pomadki Full Matte Lipstic- tutaj pojawiają się ekstrawaganckie kolory. Pomadki również matowe, przekraczające granice koloru o niesamowitej intensywności. Pomadka wodoodporna, zapewnia efekt delikatnego kremowego wykończenia.
Cena na stronie Pierre Rene 21,99 zł
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



