Lista blogów » Try To Save It

Podsumowanie 2015

Zobacz oryginał
Witajcie!

Nowy rok dopiero co niedawno się rozpoczął. Poprzedni był dla mnie bardzo pracowity i wypełniony zajęciami po brzegi, ale również bardzo bogaty w różne doświadczenia. Zrezygnowałam z podsumowywania roku w ostatnich dniach grudnia, gdyż wtedy wszyscy byli w rozjazdach albo szykowali się na Sylwestra. 

Teraz, gdy już wszyscy zdążyli dojść do siebie i odpocząć, mogę oficjalnie złożyć Wam najlepsze życzenia w Nowym Roku! Spełnienia wszelakich marzeń i pragnień, wielu inspiracji i nowych, pouczających doświadczeń :)

O tym, że nie lubię planować i pisać noworocznych postanowień wspominałam dokładnie rok temu, w poście o dość przewrotnym tytule: Nowy rok, nowe postanowienia. I nadal zgadzam się z tym co wtedy napisałam, także nie będę się już powtarzać ;) Za to lubię wchodzić w Nowy Rok z ,,czystym kontem" - porządkuję nie tylko garderobę, to też czas na podsumowanie wszystkich wydarzeń i wyciągniecie wniosków. O tych osobistych nie zamierzam tutaj wspominać, ale o blogowych - jak najbardziej :) Z niektórymi chciałabym się z Wami podzielić. 

1. Najczęściej czytany post - DIY: Spodnie z dziurami na kolanach

Ten krótki tutorial odwiedziło i przeczytało najwięcej osób, a fraza ,,jak zrobić dziury na kolanach" sprowadziła na tego bloga wielu nowych czytelników. Przynajmniej tak mówią statystyki :) Inne posty typu ,,zrób to sam" również cieszyły się dużym zainteresowaniem i może uradować Was wieść, że mam ich mnóstwo w planach w najbliższym czasie! W tym kolejna część o dziurawieniu spodni, jednak w troszkę bardziej zaawansowany sposób ;) Oprócz tego poznacie tajniki tworzenia biżuterii oraz kosmetyków, ale więcej już nie zdradzę. 

2. Najczęściej komentowany post - Wrocław Fashion Meeting vol. 6 - relacja 

Relacja z cyklicznych targów mody spotkała się z największym odzewem z Waszej strony - wywiązała się nawet mała dyskusja, która sporo namieszała, tak samo zresztą jak mój udział w konkursie stylizacyjnym. Nie powiem, sporo stresów mi to przysporzyło. Ale nie ma co rozpamiętywać - nowa sytuacja, więc i nowe wyzwania :) Za kilka miesięcy kolejna edycja, którą być może odwiedzę i zobaczę, jakie ciekawostki będzie oferować tym razem. 

3. Najdziwniejsze wyszukiwanie słowo kluczowe:

%25C5%25BAr%25C3%25B3d%25C5%2582a%2Bruch

Czasem analizuję statystyki, by zobaczyć skąd przychodzą do mnie czytelnicy, co ich najbardziej interesuje i jakie frazy ich tu sprowadziły. I tak oto natknęłam się na mojego faworyta w tym temacie - nieźle się uśmiałam, ale mam nadzieję, że jakimś cudem pomogłam :)

4. Wasze ulubione stylizacje

Czyli taka mała przypominajka o tym, jak zmieniał się mój styl w ostatnim roku. Moja szafa przechodzi ciągłą ewolucje, ale powoli definiuję w czym czuję się najlepiej. Trochę eksperymentowałam z różnymi stylami, wplatałam coś od siebie, a ulubione motywy włączałam do swoich codziennych stylizacji. Nauczyłam się selekcjonować trendy i wybierać tylko te, które faktycznie mi się podobają i do mnie pasują. Kolejny rok spędzę na dopracowaniu tego, co już wiem i dalszym rozwijaniu się!

1-horz.png


2-horz.png


3-horz.png


4-horz.png


5-horz.png


6-horz.png


7-horz.png


8-horz.png

To tyle z moich podsumowań. Mam nadzieję, że Wasze imprezy Sylwestrowe były bardzo udane i hucznie weszłyście (i weszliście) w Nowy Rok. Życzę Wam, aby te nadchodzące miesiące były jeszcze lepsze od minionych, pełne szczęścia i świetnych inspiracji, a także większej ilości czasu na realizacje wszystkich Waszych pomysłów!

E.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.