Lista blogów » Say me Justine
Pod palmami...
Zobacz oryginał pt., 28/09/2012 - 19:34Witajcie!
Dzisiaj wracam myslami na Majorke...Kupujac ta sukienke (rok temu) mialam od razu przed oczami morze...palmy...plaze...wiec nie moglam jej nie zapakowac na wakacje. Lubie tego typu tuniki/sukienki, moim zdaniem pasuja idealnie na plaze. Szkoda, ze lato trwa tak krotko, bo letnie sukienki sa moja ulubiona czescia garderoby :)
A na koniec maly mix wspomnien...

sukienka- Primark, torebka- Oasap buty- CCC, okulary- Mango, kolczyki- H&M
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



