Lista blogów » Say me Justine

Pod palmami...

Zobacz oryginał

Witajcie!
Dzisiaj wracam myslami na Majorke...Kupujac ta sukienke (rok temu) mialam od razu przed oczami morze...palmy...plaze...wiec nie moglam jej nie zapakowac na wakacje. Lubie tego typu tuniki/sukienki, moim zdaniem pasuja idealnie na plaze. Szkoda, ze lato trwa tak krotko, bo letnie sukienki sa moja ulubiona czescia garderoby :)


IMG_9662.JPG
IMG_9667.JPG
IMG_9665j.JPG
IMG_9672.JPG
A na koniec maly mix wspomnien...
page.jpg
page4.jpg
sukienka- Primark, torebka- Oasap buty- CCC, okulary- Mango, kolczyki- H&M



Zaloguj się, żeby dodać komentarz.