Lista blogów » Kasia Koniakowska Blog

po długiej przerwie NOWY POST

Zobacz oryginał

Tyle u mnie się działo, że aż nie wiem od czego zacząć. Na blogu nie pojawiały się posty, gdyż miałam na głowie swój wlasny ślub, a później wybrałam się na tygodniowe wakacje. Wszystko pokolei postaram się pokazać Wam w kolejnych postach :)
Chciałam zacząć od porad dotyzących organizacji ślubu, ale poczekam jeszcze na zdjęcia od fotografa i wtedy opiszę Wam wszystko pokolei, a jest tego na prawdę dużo. Moi goście weselni się nie nudzili.

Dziś pokażę Wam torby od All Bag. Mieliście okazję poznać tą firmę przy ostatnim konkursie.
Osobiście uwielbiam chodzić na zakupy z ekologicznymi torbami, gdyż są mocne,pakowne, świetnie się prezentują i można je zarzucić na ramię, co bardzo ułatwia wędrówkę po sklepach. Kilka lat temu do głowy by mi nie przyszło, że można stworzyć taką grafikę na nich, a od jakiegoś czasu są niezbędnym dodatkim do streetowych stylizacji.
W sklepie All Bag znajdziecie również fantastyczne koszulki z różnorodnymi motywami w korzystnych cenach. Ja wybrałam motyw wąsa i popularny slogan Must Have. Dziś tylko prezentacja toreb wśród roślinności, ale za jakiś czas spodziewajcie się na blogu stylizacji z nimi. A Wam która najbardziej się podoba?

torby+z+napisami,+all+bag,+koszulki,+kos


torby+ekologiczne%252C+ekotorby%252C+sho


w%C4%85sik,+must+have,+t-shirt,+modny+t-


No to którą torbę wybrać?
torby+eko%252C+ekologiczne+torby%252C+to
torby ekologiczne, koszulka - All Bag


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.