Lista blogów »
Pensjonarka i DIY
Zobacz oryginał sob., 15/09/2012 - 14:01Tym razem jeszcze w letnich klimatach, ale to już chyba koniec tego dobrego bo już dziś u nas pojawiła się jesień, dlatego postanowiłam zamówić już sobie kurteczkę. Nadal w moich stylizacjach utrzymuje się kolor zielony, jakoś tak mi się przypodobał. spodenki natomiast maja male ślady DIY, były używane więc nie wiem czy jest to wykonane oryginalne czy przez kogo, mniejsza o to ważne że są ładne. ciężko mi się przemóc aby założyć kurtkę, niestety wieczorami jest już tak zimno, ze inaczej się nie da.
| bluzka - Sabra, buty - Nn, spodenki - Nn, bransoeltka - Jubileo , torebka - Nn | 


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



