Lista blogów » Misscosmo15 - blog o lumpeksach, stylizacjach i kosmetykach
Pastelowo-lumpeksowy OOTD za 22zł :)
Zobacz oryginał śr., 11/02/2015 - 15:27Hej :*( Dzisiaj mam dla Was pastelową stylizację, którą miałam na sobie jakieś tydzień temu. Zrobiłam fotki, a na bloga zapomniałam wstawić :/ No tak, ja zawsze o czymś zapominam :)
Butów nie mam, bo zostawiłam w szkole :P Miałam zwykłe, czarne baletki :)
Sweter- New Look, sh(7zł)
Spódniczka- Oasap
Komin- H&M, Sh(2zł)
Rajstopy- Gatta(10zł)
Bransoletka- Katherine(ok.3zł)
Zegarek- alefarcik
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.








