Lista blogów » Kasia Koniakowska Blog

oryginalne paznokcie

Zobacz oryginał

Zazwyczaj nie mam czasu na malowanie paznokci. Po prostu nie mam do tego cierpliwości! Wkurza mnie odpryskiwanie lakieru, gdy myję naczynia. Nienawidzę na szybko malować paznokci tuż przed wyjściem, albo zbyt długo czekać aż wyschną. Wciąż łamią mi się paznokcie gdy coś robię i przez to są nierówne. Stąd od niedawna zastanawiałam się czy nie zrobić sobie paznokci hybrydowych.
Wielkimi krokami zbliża się mój ślub, więc to idealny powód, aby coś z nimi zrobić, ozdobić i oczarować innych. Na co dzień spotykam mnóstwo kobiet, które takie paznokcie mają i przyznam szczerze, że na niektórych to ujrzymy niesamowite dzieła sztuki. Rozpoczynając od palm, kwiatków, kolorowych wzorów, kończąc na ombre i cyrkoniach. Ode mnie wielkie WOW.
Z tego co się dowiedziałam hybryda wzmacnia paznokcie i starcza na ok 3 tygodnie. Można wykonać ją na naszych paznokciach lub założyć tipsy. Osobiście wolę pierwszy sposób. Macie może jakieś porady i czy myślicie, że to dobry pomysł, aby sobie takie paznokcie zrobić?

Poniżej kilka propozycji wzorów hybrydy jakie znalazłam. Pierwsze zdjęcie to kolorki jakie będę mieć na ślubie i właśnie takie chcę tylko zdobione cyrkoniami i bez tej palmy. Myślę, że będą wyglądać przepięknie.
Znacie jakieś miejsce w Poznaniu gdzie takie artydziełka sobie zrobię?
Ja znalazłam niesamowity salon ,,Paznokieciernia". Poniżej kilka zdjęć klientek, które tam właśnie zrobiły sobie hybrydę :)

1.jpg


2.jpg


3.jpg
salon Paznokieciarnia w Poznaniu

A oto inspiracje z internetu:
7.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


8.JPG


9.png

10.png


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.