OOTD Kasia: Velvet Bag
Zobacz oryginał ndz., 29/01/2017 - 16:33Hej!
Tak sobie myślę, jak to dobrze czasami mieć 165 cm wzrostu i... kupować spodnie w dziale dziecięcym ;) Tak właśnie było z tymi, które dziś mam na sobie. Podczas szukania spodni na wyprzedażach mój pomysłowy chłopak poszedł do działu dla dzieci i przyniósł mi te pasiaki. Przez moment byłam niemal pewna, że się w nie nie zmieszczę, a jednak się udało! I całe szczęście, bo zrodził się pomysł, żeby pokazać je z malutką torebką z SAMMYDRESS.COM. Torebka jest ładna, ale dla mnie jednak zdecydowanie za mała. Najchętniej noszę duże, płócienne torby, w których mieści się niemal wszystko. Do tej mogłam włożyć tylko niezbędne 3 rzeczy... Telefon, pieniądze i papierosy. Więc sprawdza się jedynie na szybkie wyjścia, w których można się obyć bez książki, kalendarza, długopisów, szkicownika, tony czekolady, litrowej coli, kosmetyków i innych rzeczy, które przeważnie ze sobą noszę. A teraz spadam pod koc. Pozdrawiam! :)
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



