Lista blogów » Make Your Style

OOTD Kasia- Indygo

Zobacz oryginał

Witajcie!

To dla mnie post dość wyjątkowy, szczególnie ze względu na miejsce, w którym powstały zdjęcia. To właśnie tu, ponad dwa lata temu rozpoczęłyśmy naszą przygodę z Make Your Style... Początki były jednocześnie trudne i zabawne. Popełniałyśmy wiele błędów... zdarzało się, że robiłyśmy po kilka sesji "na szybko" żeby mieć materiał na codzienne dodawanie postów. Kończyło się to amatorskimi fotkami na naszych ogródkach, albo na ulicy przed domem. Stylizacje też nie powalały estetyką (szczególnie moje- przyznaję, że zdarzało mi się przestylizować).
Minęły dwa lata, kilkadziesiąt sesji- mniej lub bardziej udanych. Współpraca z fotografem, który przemycił tu trochę swojego spojrzenia na sprawę. Wasze dobre słowa, wsparcie i wyprzedaże w lumpeksach... Cóż! Jesteśmy kolejny krok dalej. Moim zdaniem, pniemy się wyżej, chcemy lepiej i mamy wciąż tę energię sprzed dwóch lat.
Jesteśmy tylko My. Ja i Ania. Bez fotografa, bez sztabu poprawiaczy urody, bez grafika i tego całego taboru. I jest dobrze. To jesteśmy MY(S). I nie zamierzamy przestawać być inspiracją dla Was, dla siebie nawzajem, dla wszystkich nieidealnych jak my kobiet z całego świata. Najważniejsze jest piękno, które nosimy w sobie. Makijaż i ciuchy to tylko pożyteczny dodatek.

Pozdrawiam! K.




_MG_1759.jpg


_MG_1738.jpg


_MG_1829.JPG



_MG_1864.jpg


_MG_1865.jpg


_MG_1751.jpg


_MG_1755.jpg


_MG_1841.jpg


_MG_1743.jpg


_MG_1757.jpg


_MG_1846.jpg


_MG_1746.jpg


_MG_1734a.jpg


_MG_1872.jpg


_MG_1869.jpg

Fot. Make Your Style





Zaloguj się, żeby dodać komentarz.