Lista blogów » Misscosmo15 - blog o lumpeksach, stylizacjach i kosmetykach
OOTD: Bluza we frytki Miss Gugu&Mrs Go ;*
Zobacz oryginał pon., 01/06/2015 - 18:01Hej, dzisiaj mam dla Was OOTD na sportowo. Zdjęcia znalazłam niedawno, zapodziały się i czekały aż 10 miesięcy na publikacje. wtedy miałam jeszcze długie włosy! :) Z "teraźniejszymi" czuję się o wiele lepiej.
Stylizacja jest typowo sportowa, jest bluza, są legginsy i na dodatek trampki. Dodatkowo rower mojej przyjaciółki :)
Bluza- Miss Gugu&Mrs Go
Legginsy- Butik(18zł)
Trampki- Deichmann
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



