Lista blogów » Misscosmo15 - blog o lumpeksach, stylizacjach i kosmetykach

OOTD: Bluza we frytki Miss Gugu&Mrs Go ;*

Zobacz oryginał

Hej, dzisiaj mam dla Was OOTD na sportowo. Zdjęcia znalazłam niedawno, zapodziały się i czekały aż 10 miesięcy na publikacje. wtedy miałam jeszcze długie włosy! :) Z "teraźniejszymi" czuję się o wiele lepiej. 
Stylizacja jest typowo sportowa,  jest bluza, są legginsy i na dodatek trampki. Dodatkowo rower mojej przyjaciółki :) 

DSC01429.JPG

DSC01430.JPG

DSC01433.JPG

DSC01436.JPG

DSC01437.JPG

DSC01438.JPG

Bluza- Miss Gugu&Mrs Go
Legginsy- Butik(18zł)
Trampki- Deichmann


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.