Lista blogów » UsagiFashion

Obrazy na sprzedaż

Zobacz oryginałpainting_paint_abstract_decoration_obraz
Prawdziwy obraz wykonany farbami akwarelowymi na podobraziu 3mm (sztywna płytka z delikatną fakturą przeznaczona do malowania). Wymiary 23x 30,5cm.  Powierzchnia lekko błyszcząca o delikatnej, nieregularnej fakturze. 

Kolor może różnić się w rzeczywistości zależnie od ustawień ekranu. Obrazy stanowiące serię posiadają powtarzające się kolory i pasują do siebie. Nie bój się zapytać o odcienie kolorów różnych obrazków.
Obraz jest zabezpieczony cienką warstwą lakieru akrylowego. Lakier daje podstawową ochronę przed przypadkowym pobrudzeniem lub uszkodzeniem podczas wieszania na ścianie. Nie należy przechowywać obrazka w wilgoci ani narażać na kontakt z wodą gdyż może to spowodować odbarwienie lub odkształcenie. Jeśli obraz ulegnie odkształceniu należy go owinąć pergaminem następnie umieścić pomiędzy dwoma płaskimi i gładkimi powierzchniami i przygnieść czymś cięższym (np książką) i zostawić na kilka dni. Czyścić delikatnie suchą szmatką lub miotełką. Przechowywać na płaskiej powierzchni gdy nie jest zawieszony na ścianie. Do mocowania na ścianie zaleca się rzepy montażowe, specjalną taśmę lub elastyczną masę mocującą. Można też umieścić obraz w ramie lub antyramie. Można dodać kolejne warstwy lakieru akrylowego poprzez rozpylenie przed zawieszeniem.
Kolor może różnić się w rzeczywistości zależnie od ustawień ekranu. Obrazy stanowiące serię posiadają powtarzające się kolory i pasują do siebie. Nie bój się zapytać o odcienie kolorów różnych obrazków.
Seria "Nauka pisania" przedstawia prawdziwe japońskie znaki kanji lub hiragana.  Znaczenie i czytelność każdego znaku jest sprawdzane w podręczniku do nauki języka japońskiego i konsultowane z japońskimi przyjaciółmi (native speakers).
Istnieje możliwość zamówienia obrazu z wybranymi przez siebie znakami. Nie piszę cytatów ani całych zdań. Tylko pojedyncze znaki. Nie wykonuję prac o charakterze politycznym, rasistowskim ani łamiącym prawo. Obrazy wykonywane na zamówienie mogą różnić się układem i kompozycją od tych przedstawionych jako przykładowe. Każdy obraz jest oryginalny i niepowtarzalny jak odcisk palca.  Obrazy nie są kopiowane ani powtarzane.
Gwarancja szczerości. Jeśli zachcesz, aby na Twoim obrazie znalazły się znaki "miłość" "wiosna" czy "radość" masz pewność, że będą to dokładnie te znaki. Nigdy nie znajdziesz "zupy z kurczaka" zamiast "przyjaciela".

Kocham środowisko naturalne. Do zapakowania przesyłki mogą być użyte materiały z recyklingu. Ilość folii jest ograniczona do minimum niezbędnego dla bezpieczeństwa i ochrony Twojego zakupu. Pakowanie w folię, styropian i karton lub w folię bąbelkową i w karton. Jeśli z jakiś niezależnych ode mnie przyczyn obraz będzie uszkodzony - dostaniesz możliwość wyboru innego obrazu z tej samej serii lub namalowania podobnego obrazu jeżeli był on zrobiony na zamówienie. Jeśli widzisz, że paczka jest uszkodzona należy sfotografować paczkę w momencie odbioru oraz zrobić zdjęcia z odpakowania. 

Wysyłam w ciągu 5 dni roboczych lub maluję w ciągu 8 dni roboczych z Polski (Europa).  Obrazy wysyłam przesyłką rejestrowaną z numerem śledzenia. Czas dostawy jest zależny od Twojej lokalizacji i funkcjonowania lokalnych dostawców. Jeśli przesyłka nie dojdzie w ciągu 2 miesięcy od dnia nadania  - zwracam Twoje pieniądze. Jeśli masz jakikolwiek problem z dostawą lub pytania - napisz do mnie, na pewno wszystko wyjaśnimy. Kontakt facebook.com/usagifashion

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.